voor alle Belgische Herder liefhebbers

Uitslagen KCM Bemmel 26-5-2018

nvbh logo trans

Groenendaeler Reuen
keurmeester P. Koning-Stern Hanf
Babyklasse
1 VB Revloch Ozzy Ozbourne P. de Houwer
2 VB Qito of Foxie’s Farm A.W. Den Hond
Jeugdklasse
1 U Yrvin de Bruine Buck P. Leeman
2 ZG Munchanga’s Gandalf J.G. Venmans-van Egmond
3 ZG Xeno Du Chemin des Socieres P.E.M. Verschuren-v Boxsel
disq Vaillant Tsjang de L ‘Ambassadeur des Belges A.M. Dorsthorst
Tussenklasse
1 U Eternity’s Noah P. de Houwer
2 U Niavana Maverick for Zandros R.A. Williamson
3 U Niavana Man about Town R. Flavell
Open klasse
1 U Mart van de Schagerwaard M.J. van Neerven
2 U Temperamental Black Titanium W. van Munster en M. van Miltenburg
3 U Topaz de Bruine Buck A. en J. Neervoort
4 U Eternity’s Jerome P. de Houwer
U Ferrari de Bruine Buck V. Heyer en A. Heyer
U Irresistible Django Du Moulin Des Uranides P. Winkel en B. van der Harst
ZG Capi de Bruine Buck J. en E. van Tiem
disq Temperamental Black Silas M.M. Atteveld
Kampioensklasse
1 U CAC BOB Byron de Bruine Buck J. en E. Strik
2 U RCAC Eternity’s Kwando P. de Houwer
3 U Runes Rapsody de Bruine Buck W. van Munster en M. van Miltenburg
Groenendaeler Teven
keurmeester K. Brown
Babyklasse
1 VB Kiwi de Bruine Buck S. Bosch
Puppyklasse
1 VB Qiara vd Cart Hill Village P.E.M. Verschuren-v Boxsel
2 B My Black Favorite Freya H. Cellarius-Olthof
Jeugdklasse
1 U Traxa’s Janis Joplin K. Breukelman
2 U Italy de Bruine Buck A. Moelands
3 U Noah van de Schagerwaard D.F. Smit en B. Smit
4 U A-Te-Ell’s Isengard I. Bergsma
U Katie of Irresistible Black G. Meerholz-Schuurman
U Norah Jones du Bois du Tôt C. Maljers
U Vitesse de L ‘Ambassadeur des Belges V.M.C.J. Sips
ZG Munchanga’s Groovy M. van Sprang
Tussenklasse
1 U Niavana Moon River J. Fowler en K. Mancey
2 U Gin de Bruine Buck G.A.F. van de Cruys
3 U Casyka’s Dawn E.A. Stammis
4 U Prisca of the Evening Star A.W. Den Hond
Open klasse
1 U Lollipop des Gardiens de Cocagne F. de Cloedt
2 U Rosa A.A.M.C. Hummelink
3 ZG Enora De Geracao Nova B.J.J. Bloemen
4 ZG Munchanga’s Emy M. van der Weijden
Fokkersklasse
1 U CAC BOS Niavana Morocco J. Macandie
Kampioensklasse
1 U RCAC Inca de Bruine Buck T. Roozen
2 U Mucius Harmony A. Islinger
Veteranenklasse
1 U Aschra M. Hoekstra
Laekense Reuen
keurmeester P. Koning-Stern Hanf
Babyklasse
1 VB Shepherds Dogmate I See Fire J.T.I. Hermans-Janssen
Jeugdklasse
1 U CAC BOS Qero Zen d‘Eroudur J.T.I. Hermans-Janssen
Laekense Teven
keurmeester B. Scwarzenstruber
Babyklasse
1 VB Falone vom Wasserlosen Tal H. Streicher
Jeugdklasse
1 U CAC BOB Ici Mette Marit Joli de FeJa J. Vis
2 U Ici Louisa Joli de FeJa S. Venema
3 U Ici Josephine Joli de FeJa S. Oosterink
Open klasse
1 U RCAC Shepherds Dogmate Earth and Fire J.T.I. Hermans-Janssen
2 U Shepherds Dogmate Avatar L.S. Heijden
3 U Befana vom Wasserlosen Tal H. Streicher
Mechelse Reuen
keurmeester P. Koning-Stern Hanf
Tussenklasse
1 U RCAC Parfait Sweet Vulcan A. Hermans
Open klasse
G Astor Full of Desire A.J. Kwakernaat
Fokkersklasse
1 U CAC BOB Casyka’s Scrum E.A. Stammis
Mechelse Teven
keurmeester B. Scwarzenstruber
Babyklasse
1 VB Bailey Full of Desire A.J. Kwakernaat
Jeugdklasse
1 U Alcosetha’s Leanora J.M.M. Schuurs
Open klasse
1 U CAC BOS Khayo Sweet Vulcan N. Tahon-Figoureux
Kampioensklasse
1 U RCAC Mila-Lady Sweet Vulcan S. Gerritsen
Veteranenklasse
1 U Alcosetha’s Farida J.M.M. Schuurs
Tervuerense Reuen
Keurmeester B. Robinson
Puppyklasse
1 VB Qira the red Dragon G. de Haas, A. van Otten en T. Gubbels
Jeugdklasse
1 U Lothan van de Lamar S. Dubach
2 U Holmåsa My Special Green Spirit V.H. Heyer
3 U Tristan J ‘Adore di Scottatura C. Pot
4 U Orlando van het Limburgs Schoon Y. Lamarti
Tussenklasse
1 U Tyboki’s Najib S.J. Spek-Heijkoop
Open klasse
1 U RCAC Grimmendans O’Scott A. de Maayer
2 U The Unforgetable Fire v. Moned M. Blankevoort
3 U Quando Its Me di Scottatura J.G.M. Mol
4 U Corsini Intermezzo G. Moerman
U Hautesse All Or Nothing L.M. Peeters
U Rebel J ‘Adore di Scottatura A.K.A. Lathyrus
Gebruikshondenklasse
1 U CAC BOB BIS Rodin v. Moned M. Blankevoort
Fokkersklasse
1 U Wizard Razou de Conte de Fée A.M. Smolders en R. Smolders
Kampioensklasse
1 U Corsini Red Affair J. Prins
2 U Kaz di Scottatura J.G.M. Mol
3 U Kwando von der Feldstiege V. Heyer en A. Heyer
4 U Platon de Pedra Lume E. Breukelman en K. Breukelman
Veteranenklasse
1 U Blue Dodge Nitro v. Moned L.M. Peeters
2 U Munchanga’s Hurricane C. de Rouck
3 U Wizzard v. Moned A. Haselbauer-Zimmerer
4 U Hayk of the Home Port S. Vermeijlen
Tervuerense Teven
keurmeester B. Scwarzenstruber
Puppyklasse
1 VB Sansa van het Osscher Meer J.W. Töpfer-Zwaan
2 VB TeenTee v. Moned M. Blankevoort
Jeugdklasse
1 U Scarlet Red Whisper de Conte de Fée A.M. Smolders
2 U Once Arwen van het Limburgs Schoon M.M.C. Uiterwijk
3 U Umbra Noa di Scottatura P. Rietkerk
4 U Calista of Axewoodhome J.F.W. Reugebrink
5 U Alizzia von Amawi S. van Houten
Tussenklasse
1 U Piper the Red Dragon G. en A. de Haas van Otten
Open klasse
1 U CAC BOS Noa Fay from Faya’s Home G.M. Kuiters
2 U Hautesse Born to run for fun C. van Dijk
3 U Easy to Please of Dark Brightness A. Gelauf
4 ZG Hautesse Catch me if you can L.M. Peeters
Fokkersklasse
1 U RCAC Roxanne van het Osscher Meer C.A.K. Schraven
2 U Twisted Logic of Dark Brightness A. Gelauf
3 U Joy the Mystic Angel A.C. van Vogelpoel-Hofman en W.A. van Vogelpoel
4 U Charming Merinda of Axewood Home L. Bijlhout
Kampioensklasse
1 U Gentle Rain van het Osscher Meer C.A.K. Schraven
2 U Pascha J ‘Adore di Scottatura E. Breukelman en K. Breukelman
Veteranenklasse
1 U Geraya von der Feldstiege J.M. van der Linden