voor alle Belgische Herder liefhebbers

Eindhoven 2007 CAC CACIB

Keurmeester:Mevr. W.M. van Deijl
Eigenaar
Groenendaeler Reuen
Openklasse

1 U CAC CACIB BOB
2 U
3 U
4 U
U
Brendo de Bruine Buck
Spike Ivy Storm du Bâton Tiroir
Reno Donna van Lana's Hof
Ringo di Locaco
Komet Kenai du Loup d'Anubis
W.T.Smits
H.J.Schouten
J.Scheepers & M.Welten
N.Meijer
M.Scheve
Jongehondenklasse
1U

Danko Marajuyo

W.Hogenhout
Jeugdklasse
1 U
2 U

Polder Beauty Donna van Lana's Hof
Fendi du Pré du Vieux Pont

W.Stavasius-Ellens
K.M.Grobben-Nuyts
Kampioensklasse
1 U RCAC RCACIB

Diego du Pré du Vieux Pont at Revloch

P. & J.Lawless
Groenendaeler Teven
Openklasse

1 U RCAC RCACIB
2 U
3 U
4 U
U
ZG
ZG
G


Fraka de Bruine Buck
Timber Bonnie du Bâton Tiroir
Xeres of the Two
Dasha du Pré du Vieux Pont
Absolute Fabulous of Double Black
Toy di Locaco
Zeres of the Two
Erika de Sincfal


F.H.Peters
J.Stokla-Bakker
E.Desschans & H.Visser
T.Fiks
H.Stout
I.Walschots
E.Desschans & H.Visser
G.Swinnen
Jongehondenklasse
1 U CAC CACIB
2 ZG

Vanessa Nat du Chemin des Sorciéres
Erotique Marajuyo

S.J.van Haneghem
W.Hogenhout
Jeugdklasse
1 U
2 U
3 ZG

Femly Marajuyo
Vegas du Bâton Tiroir
Whoopi Donna van Lana's Hof

M.Hogenhout
E.J.Strobl-Leuven
T. van der Vorst
Laekense Reuen
Jongehondenklasse

1 U CAC CACIB BOB
2 ZG


Quint var Letsager
Jannes Theun Fan e'Rispinge


G.W.Klesman
A.L.van de Aa
Laekense Teven
Openklasse
1 U RCAC RCACIB
2 U


LongFields Fenna Forte dei Marmi
Ciuma Cestar Tjamme's End


J.Vis
J.I.Hermans-Janssen
Kampioensklasse
1 U CAC CACIB

LongFields Nueva Esperanza Nozem


S.de Lange-van de Velde

Mechelaar Reuen
Jeugdklasse
1 ZG


Narcila


J.C.Renders
Tervueren Reuen
Openklasse

1 U RCACIB
2 ZG


Chuck von der Feldstiege
Danco la Tervura

 

A.Kateman
R.Verwey

Kampioensklasse
1 U CAC CACIB BOB

Corsini Matisse

H.B.Grimes
Jeugdklasse
1 U RCAC
2 U
3 ZG
4 ZG
ZG

Vie For Vendetta van Moned
Bon Jovi du Bois du Tôt
Flame du Domaine des Chodes
Wizzard van Moned
Faro Orestige la Tervura

M.Leimena
R.J.Bevers
J.Herzog
A.Zimmerer
A.Althuizen-Hollem
Tervueren Teven
Puppyklasse

1 B


Ginger Danou van Labayo


S.van Dijk
Openklasse
1 U RCAC CACIB
2 ZG

Alanis de la Tyvel
Beauty Vienna van Moned

H.Kapelle
A.Lotterman & S.van Haneghem
Jeugdklasse
1 U CAC
2 ZG
G
G

Hasley van de Ollandse Werf
Djamita Joy von der Feldstiege
Ultra van Moned
Jina Langu Ni Desta


Y.van de Zanden- van Rooij
M.A.Albertsmann
M.Blankevoort
Postma