voor alle Belgische Herder liefhebbers

Bleiswijk 2007 CAC CACIB

Keurmeester:
Mevr. P. Stern-Hanf

Groenendaeler Reuen
Openklasse

1 U CAC CACIB
Boris de Bruine Buck F. de Zoete
Jonge Hondenklasse
1 ZG

Lasco from Black Velvet's Home

J. & A. van den Broek
Jeugdklasse
1 ZG
2 ZG
3 ZG

Item Marajuyo
Don Gabbana del Castel Sardo
Don Game del Castel Sardo

W. & M.Hogenhout
H.Ketting
M.Maussen
Gro enendaeler Teven
Openklasse
1 U CAC CACIB BOB


Vegas du Bâton Tiroi

 

E.J.Strobl-Leuven

Jeugdklasse
1 U RCAC
2 U
3 U
G

Hetic Gaïa of Dark Brightness
Gique del Castel Sardo
Illusion Marajuyo
Lamia Deabel
G.Meerholz & A.Pos-Gelauf
P. van der Hagen
W. & M.Hogenhout
A.Moritz
Laekense Reuen
Openklasse
1 U CAC CACIB BOB


Winjammer's Hardwired


H. & L.Kapelle
Gebruikshondenklasse
1 U RCAC RCACIB

Trouble of Inka

B.Broeke
Laekense Teven
Jeugdklasse
1 U CAC


Lyra vär Letsager


B.Broeke
Mechelaar Reuen
Babyklasse

B

Bentley a kind of Magic from Maddogs Home

W. & P.P. van Noort
Mechelaar Teven
Openklasse

1 ZG

Kanzi Azuka

P.C. van Breemen
Jonge Hondenklasse
1 ZG

Satinka


P.C. van Breemen

Jeugdklasse
1 U CAC BOB
2 U RCAC
3 M

Gazell du Hameau St. Blaise
Faika van de Vaardekenshoeve
Like a Hurricane Chaya Chanah

M. van Bolhuis
S. van Hamme
C.M.M. van de Kamp
Tervueren Reuen
Puppyklasse
B

Diego Yoël van Rooverehof

Y.Vlaardingerbroek
Openklasse
1 U RCAC RCACIB
2 U
3 U
4 U
ZG
ZG

Tymo van de Lamar
Amazing Diesel de la Tyvell
Chuck von der Feldstiege
Misty Jarah de Conte de Fée
Caro van de Chairmaker
Tyboki's Haskan

J.J.M.Dubach & S.Dubach
E.J. van der Koppel
A.Katemann
M.A.J. Ebbing- van Iersel
M. & H. van Dijk
A.Kiezenberg-Verswijver
Jonge Hondenklasse
1 U CAC CACIB
2 U
3 U
4 U
U
U
ZG

Bergeau Paint with Matisse for Everquest
Cäsar Borg's Foxy Jonnie W
Errando Bonishya la Tervura
Vie for Vendetta van Moned
Figaro di Scottatura
Caspar de la Tyvell
Empenzo of the Home Port

H.Grimes & J.Spick
R.J.M.A.Bevers
R. van Rijn
M.Leimena & I. de Vries
C.A.W.J. de Jongh
T.Molenaar
L.T.Moons-Decock
Jeugdklasse
1 U
2 U
3 U
4 ZG

Uras Noëlle van 't Groenveld
Casyka's Endanger
Be My Levy the Mystic Angel
Aragon de Bruine Buck

R.J.M.A.Bevers
E.A.Stammis
S.Wiekenkamp & A.C. van Vogelpoel-Hofman
S.Bosch
Veteranenklasse
1 U Beste Veteraan

Yentos of the Two

S.Vermeylen
Tervueren Teven
Babyklasse

1 VB Beste Baby


Aika van het Schothorsterpark


T. & G.Molenaar
Puppyklasse
1 VB Beste Puppy

Dora Yoëlle van Rooverehof

J.M.A. van Vlimmeren-van de Boom
Openklasse
1 U CAC CACIB BOB
2 U
3 U
4 ZG

Promesse Eedwer van Moned
Exx van Hoge Laer
Tyboki's Hope
Chia Chantik Dari Mana

F.Foekema
E.A.Stammis
C. van Dijk
D.Callis
Jonge Hondenklasse
1 U RCAC RCACIB
2 U

Fiona di Scottatura
Freyara di Scottatura

P.Olieman
P. & J.Rietkerk
Jeugdklasse
1 U
2 U
3 U
4 ZG

Casyka's Disaster
Avril de Bruine Buck
High Clearings Fee
Be My Britt the Mystic Angel

E.A.Stammis
C.Damsma-van Brouwershaven
A.M.A.Moelands
A.C. van Vogelpoel-Hofman