voor alle Belgische Herder liefhebbers

Groningen 2007 CAC CACIB

Keurmeester: F. Aertgeerts (B)
Groenendaeler Reuen
Puppyklasse

1 VB

Mai-Tuk

S. Kruizinga-Troff
Openklasse
1 U CAC CACIB
2 U

Brendo de Bruine Buck
Spott of the First Triangle

W.T.J. Smits
H. Perik-Smit en W. Perik
Jongehondenklasse
1 U
2 U
3 U
4 U

Nero of the First Triangle
Danko Marajuyo
Kay-Asnijki from Black Velvet's Home
Dynamic Sirion of Dark Brightness

K. Berfelo en S. Hundurel
W. & M. Hogenhout
A. & B. v. Assouw
S. Hufenbach
Jeugdklasse
1 U Jeugd CAC
2 U

Polder Beauty Donna v. Lana's Hof
Lasco from Black Velvet’s Home

W. Stavasius-Ellens
A. v.d Broek, J. v.d Broeck-Langermans
Kampioensklasse
1 U RCAC RCACIB
2 U

Criquielion de la Ferme Farouche VDH
Kay of the First Triangle

B.H. Viel
D. Pigge-Pluimers
Groenendaeler Teven
Puppyklasse
1 VB


Luna


J. Veen
Openklasse
1 U RCAC RCACIB
2 U
3 U
4 U
U

Bohdy de Palaemon
Shiva v.’t Guitpad
Carbon Black's Demi Ebony
Dasha du Pré du Vieux Pont
Fantôme de la Ferme Farouche

J. Baanstra en R. Baanstra-Selvius
W. Grosman
M. van der Meer
T. Fiks en A. Fiks
L.J. Mijnders en E.Mijnders-Freriks
Jongehondenklasse
1 U
2 U
3 U
4 U

Vanessa-Nat du Chemin des Sorcieres
Layca's Spirit of the First Triangle
Daily Marajuyo
Syrah Kim Mylla v.’t Groenveld

S.J. v. Haneghem
D. Pigge en Y.H. Ellenbroek-Pluimers
M. & W Hogenhout
R. Moog
Jeugdklasse
1 U
2 U
3 U

Channée van de Schagerwaard
Alegria Negro's Bora Ebony
Femly Marajuyo

D. Pigge-Pluimers
H. Zoet-Kluinhaar en T. Zoet
M. & W Hogenhout
Kampioensklasse
1 U CAC CACIB BOB

Creole-Donna v. Lana’s Hof

J. Scheepers
Laekense Reuen
Kampioensklasse
1 U CAC CACIB BOB


Pelsens Xercos Fugazi


J. Busser en M.J.T.BusserGrobbée
Laekense Teven
Openklasse

1 U CAC CACIB


Dille Wichtje Duvel Tjamme’s End


P.P. Colijn en G. v.d. Walle
Mechelaar Reuen
Gebruikshondenklasse
1 U CAC CACIB BOB


Lianique's Falko, SchH-I, VPG-3, IPO-3


H. Buiter
Kampioensklasse
1 U RCAC RCACIB

Kamp. Coran van Balderlo W'06

C. Hempenius
Mechelaar Teven
Openklasse

1 U CAC CACIB


Alcosetha’s Cheyenne


J.W. van Diest en A. Adams
Tervueren Reuen
Openklasse

1 U RCAC RCACIB
2 U
3 U


Qai-Inou v. d. Lamar
Noah-Rey v.'t Roemah Andjing
Jaras du Cour Robuste


P. Adriaans en S. Poolman
E. Koning
J. Veeninga
Jongehondenklasse
1 U

Twister van Moned

H.H.J. Westerink
Kampioensklasse
1 U CAC CACIB
2 U

Corsini Matisse, Eng. & Iers Kamp
Cômés of the Home Port, VDH Ch.

H.Grimes en A. McLaren
D.Vanpottalsberghe en I.Goffin
Jeugdklasse
1 U
2 U
3 U

Eques of the Home Port
Prima Denver v.'t Roemah Andjing
Fantom di Scottatura

D. Vanpottalsberghe en I. Goffin
J. Smit
H.A. Lonsain
Tervueren Teven
Puppyklasse

1 VB


Fosca de la Vignette


K. Ebbens
Openklasse
1 U
2 U
3 U

Alanis de la Tyvell
Beauty Vienna van Moned, BdsSg'06
Tyboki’s Heaven

H. Kapelle en L. Kapelle-Meijer
S.J. van Haneghem
S. Troff
Jongehondenklasse
1 U RCAC RCACIB

Tjinta Riva v.'t Groenveld

F. de Reuver en A. de Reuver
Jeugdklasse
1 U CAC BOB
2 U RCAC
3 U
4 U
U
U
U
U
U
ZG

Ultra van Moned
Hasley v.d. Ollandse Werf
Ferrah v. ’t Guitpad
Emiko Bonishya la Tervura
Véline Bergerac de Hu
Freyara di Scottatura
Prima Donna v.'t Roema Anding
Tyboki's Impact
Fenya Prestige la Tervura
Femme Fatale v.d. Grasrakkers

M. Blankevoort.
J.M. van der Zanden
W. Grosman
A.F.J. Althuizen-Hollem
C. Brouwershaven
P. Th. Rietkerk
W. Bruijnius en Bruijnius
C. v. Dijk
A.F.J. Althuizen en L.van den Broek
A. Karsten-Duijm en B. Karsten