voor alle Belgische Herder liefhebbers

Amsterdam 2007 CAC CACIB (Winner)

Keurmeester: M. ten Cate  
Groenendaeler Reuen
Openklasse

1 U RCAC/RCACIB
2 U
3 U
4 ZG


Cheb de Bruine Buck
elo Diego des Loups du Kanu
Boris de Bruine Buck
Spike Ivy Storm du Bâton Tiroir


M. Delsink-van Dalen
L.J.H.M. van Dijk
F. de Zoete
H.J. Schouten
Jongehondenklasse
1 U
2 U
3 U

Lasco from Black Velvet's Home
Lobo Chico
Alegria Negro's Boyka Othiz

A.D. v.d Broek & J.v.d. Broek
M. v d Broek& R.Verwegen
W.Spekman & S.Spekman-Wesing
Kampioensklasse
1 U CAC/CACIB Winner
2 U

Storm de Bruine Buck
Danko Marajuyo

J.Neervoort
W. & M. Hogenhout
Jeugdklasse
1 U JW
2 ZG
3 ZG

Bono de Bruine Buck
Don Game del Castel Sardo
Don Gabbana del Castel Sardo

J.Neervoort
M.Maussen
H. Koning
Groenendaeler Teven
Puppyklasse

1 VB Beste Pup


Zymala van Yamyna


K.B.Nijstad
Openklasse
1 U
2 U
3 U
4 U
U
U
ZG
ZG

Sammy Ivy du Bâton Tiroir
Whoopi Donna van Lana's Hof
Vegas du Bâton Tiroir
Layca's Spirit of the First Triangle
Absolute Fabulous of Double Black
Toy di Locaco
Dasha du Pré du Vieux Pont
Xanne

D.Hoffman & S.Hoffman
T. van der Vorst
J.Strobl-Leuven
D.Pigge-Pluimers
H.Stout
I.Walschots & M.Hermans
T.G.Fiks & A.Fiks
W.F.Raamhuis
Jongehondenklasse
1 U

Channée van de Schagerwaard

D.Pigge-Pluimers
Gebruikshondenklasse
1 U

Just Natja of Dark Brightness

A.M.T.Pos-Gelauf & J.A.Pos
Kampioensklasse
1 U CAC/CACIB BOB Winner
2 U RCACIB
3 U
4 U

Xanova Magique Noir avec Revloch
Lucky Bonny van Lana's Hof
Solitaire by de Bruine Buck
Bohdy de Palaemon

P.Lawless & J.Lawless
M.I.Huijgen-Brugts
R.Roozen-Smetsers
J. & R.Baanstra-Sehrius
Jeugdklasse
1 U RCAC JW
2 U
3 U
4 U
U

Allure de Bruine Buck
Avalon de Bruine Buck
Ironic Scraya of Dark Brightness
Farrah van 't Sparrebos
Hectic Gaia of Dark Brightness

A.M.P.M.Roozen & R.Stokla
J.Meulenbroeks & Zaaijer
A.N.J.Kuhn
E.Goyvaerts & D.Buytaert
G.Meerholz & A.M.T.Pos-Gelauf
Keurmeester:W. van Deijl

Laekense Reuen
Openklasse

1 U


Duco’s Boy Elan Tjamme’s End


A.M.F. Borghans en I. Kuiper
Kampioensklasse
1 U RCAC/CACIB

Arris Tammo Tjamme’s End

A.v.D. Walle en P.Colijn
Jeugdklasse
1 U CAC BOB JW & Winner

Hoi Sil of the Border River

P. Hermans en J. Hermans- Janssen
Laekense Teven
Jongehondenklasse

1 U RCAC/RCACIB

Aurphee de la Tangi Morgane

M. Busser Grobbee
Kampioensklasse
1 U CAC/CACIB Winner

Tove Fryske Fan ‘e Rispinge

J. v. Blokland v. Deutekom
Jeugdklasse
1 U JW
2 U

Hoi Tove’s Mo of the Border River
Lyra Vår Letsager

J. v. Blokland v. Deutekom
B. Broekx
Keurmeester:W. van Deijl

Mechelaar Teven
Jeugdklasse

1 ZG
2 ZG


Gazell du Hameau St. Blaise
Faika v.d. Vaardekenshoeve


M. v. Bolhuis
S. v. Hamme
Keurmeester:W. van Deijl  
Tervueren Reuen
Puppyklasse

1 VB
2 VB


Paco van Nikaron
Vita Valesca Allegro

 

L. Wenting, T. Coolen, J. van Akelijen
A. Moerman

Jongehondenklasse
1 U CAC/CACIB BOB Winner
2 U
3 U
4 U
U
U
U

Quai van de Lamar
Duvel van Labayo
Amigo Ingoz de la Tyvell
Chiara Ananda Parlous Spike
Jina Langu Ni Bo Gyi
Axle de la Tyvell
Chuck von der Feldstiege

P. Adriaans & S. Poolman
J.W. van de Elzen & D.M. van Vliet
H. Pol
J. den Hartog
C.E.G. Bloos
S. Jansma
A. Katemann
Jongehondenklasse
1 U
2 U
3 ZG

Elliot Bonishya la Tervura
Vie for Vendetta van Moned
Casper de la Tyvell

P. van de Horst
M. Leimena
T. Molenaar
Jeugdklasse
1 U JW
2 U
3 U
4 U
U
U
ZG
G

Faolan de la Vignette
Farouck di Scottatura
Uras Noelle van 't Groenveld
Xismo van Moned
Be My Levy the Mystic Angel
Grimmendans Fourlan
Aaron Quinty from Faya's Home
Aragon de Bruine Buck

A. Moerman
M.M. Rommers & C.H. Rommers
R. Bevers
G. Dekens
A.C. v. Vogelpoel & S. Wiekenkamp
F. Aertgeerts
K.J. Smit-van Loon
S. Bosch
Tervueren Teven
Puppyklasse

1 VB Beste pup
2 VB


Ginny van de Hoge Laer
Casyka's Fickle


C.E.G. Bloos
E.A. Stammis
Openklasse
1 U CAC/CACIB Winner
2 U
3 U
4 ZG

Promesse Eedwer van Moned
Grimmendans Erah
Ultra van Moned
Ghia Cantik Dari Mana

F. Foekema
D. Spruyt & M. Vermeire
M. Blankevoort
D.A. Calis
Jongehondenklasse
1 U
2 U
3 U

Emiko Bonishya la Tervura
Filou van Labayo
Kiara van de Chairmaker

A.F.J. Althuizen-Hollem
Filou van Labayo
Kiara van de Chairmaker
Kampioensklasse
1 U RCAC RCACIB

Amazing Savannah T

S. Ravaslico
Jeugdklasse
1 U JW
2 U
3 ZG
4 ZG
ZG

Casyka's Disaster
Winjammer Secret Promise
Avril de Bruine Buck
Be My Britt the Mystic Angel
Tziganes Lovely Sharon

E.A. Stammis
M. Blankevoort
C. Damsma-van Brouwershaven
A.C. van Vogelpoel
D.J. Schuurhuis & P. Neleman