voor alle Belgische Herder liefhebbers

16-03-2008 Leiden CAC CACIB


Keurmeester: mevr. L.A.G. Collins
Eigenaar:
Groenendaeler Reuen
Openklasse
1 U RCAC/CACIB


Boris de Bruine Buck


F. de Zoete
Jonge hondenklasse
1 U

Lasco from Black Velvet's Home

A.M.H. en J. v.d. Broek
Jeugdklasse
1 U CAC
2 U
3 ZG

Item Marajuyo
Bono de Bruine Buck
Timber Gipsy van Lana's Hof

W. en M. Hogenhout
J. en A. Neervoort
T. Nakita
Groenendaeler Teven
Openklasse

1 U CAC/CACIB BOB
2 U RCAC/RCACIB
3 U
4 U
ZG
Vanessa Nat du Chemin des Sorcieres
Vega de Bruine Buck
Kariba from Black Velvet's Home
Absolute Fabulous of Double Black
Active Chazia of Dark Brightness
S.J. van Hanegem
A.M.P.M. Roozen
A.M.H. v.d. Broek
H. Stout
M. Vermeulen
Jeugdklasse
1 U
2 U
3 U
4 ZG
Avalon de Bruine Buck
Illusion Marajuyo
Gypsy van Lana's Hof
Ironic Soraya of Dark Brightness
J. Meulenbroeks-Zaaijer
W. en M. Hogenhout
V.C.W. Rollof
A.N.J. Kuhn
Kampioensklasse
1 U

Ch. Dynamic Raya of Dark Brightness

A.M.T. en A. Pos en T. de Boer
Mechelaar Teven
Openklasse
1 ZG


Felicia Kyra v. Reino Animal


G. Souverijn
Tervueren Reuen
Puppyklasse
1 B


Gentle of the Home Port


D. en I. Vanpottalsberghe-Goffin
Openklasse
1 U RCAC/RCACIB
2 U
3 U
4 U
U
ZG
ZG
ZG
ZG
ZG

Figaro di Scottature JW06
Errando Bonishya la Tervura
Tymo van de Lamar
Misty Jarah de Conte de Fée
Elliot Bonishya la Tervura
Eques of the Home Port
Empenzo of the Home Port
Lando v.'t Roemah Andjing
Zimba v.d. Schagerwaard
Caspar de la Tyvell

C.A.W.J. de Jongh
R. van Rijn
J.J.M. en S. Dubach
M.A.J. Ebbing
P. v.d. Horst
D. en I. Vanpottalsberghe-Goffin
L. Moons-de Cock
K. Ouwehand
M.J. van Aalst
T. en G. Molenaar
Jonge hondenklasse
1 U CAC/CACIB BOB

Grimmendans Fourlan

F. Aertgeerts
Jeugdklasse
1 U
2 U
3 ZG
4 ZG

Farouck di Scottatura
Iëgo Marajuyo
Be My Levy the Mystic Angel
Kayro van Marcelishta

M.M.H. Rommers
D.C. v.d. Tempel-Rotteveel
A.C. v. Vogelpoel- en S. Wiekenkamp
A. Harberink
Kampioensklasse
1 U

Mult. ch. Comes of the Home Port


D. en I. Vanpottalsberghe-Goffin

Veteranenklasse
1 U

Juvell orna van Moned

H. Kapelle
Tervueren Teven
Openklasse

1 U CAC/CACIB
2 U RCACIB
3 U
4 U
U
ZG


Ultra van Moned
Fiona di Scottatura
Freyara di Scottatura
Emiko Bonishya la Tervura NJK
pE Timeless Matiz of Dark Brightness
Easy Doll of the Home Port


M. Blankevoort
P. Olieman
P. en J. Rietkerk
A.F.J. Althuizen-Hollem
A.M.T. en A. Pos
P. Gerrits
Jonge hondeklasse
1 U

Fenya Prestige la Tervura


A. Althuizen en L. v.d. Broek

Jeugdklasse
1 U RCAC
2 U
3 U
4 ZG
ZG

Yazoo van Moned
Aika van het Schothorsterpark
inny van de Hoge Laer
Dora-Yoelle van Rooverehof
Jumpy Jana of Dark Brightness

M. Blankevoort
T. en G. Molenaar
C.E.G. Bloos
J.M.A. v. Vlimmeren-v.d. Boom
A.M.T. en A. Pos