voor alle Belgische Herder liefhebbers

28-06-2008 Uden CAC CACIB


Keurmeester: dhr. E. Desschans Eigenaar:
Groenendaelers Reuen
Jeugdklasse

1 U RCAC
2 U


Mistral-Creole van Lana's Hof
Bono de Bruine Buck


A. Sterk
J. Neervoort
Jonge Hondenklasse
1 ZG

Item Marajuyo

W. en M. Hogenhout
Openklasse
1 U CAC/CACIB
2 U

Boris de Bruine Buck
It's Magic from Black Velvet's Home

F. de Zoete
A. v.d. Broek
Veteranenklasse
1 ZG

Nestor

J.G. Boersma
Groenendaeler Teven
Puppyklasse

1 VB


Diana Koningsterp


D. Palte
Jeugdklasse
1 U
2 U

Kalish Marajuyo
Rachel-Creole van Lana's Hof

T. en A. Fiks
J. Scheepers
Jonge Hondenklasse
G

Illusion Marajuyo

M. en W. Hogenhout
Openklasse
1 U CAC/CACIB en BOB
2 U RCAC/RCACIB
pE Vegas du Baton Tiroir
Tara de la Douce Plaine
E.J. Strobl-Leuven
S. Sipieter
Laekense Reuen
Jonge Hondeklasse
1 U CAC/CACIB en BOB


Hoi SIl of the Border River JW/W'07


P. Hermans
Laekense Teven
Babyklasse
1 VB


Shepherds Dogmate My Girl


L.G.M. Elshout
Jonge Hondenklasse
1 U CAC/CACIB

Hoi Tove's Mo of the Border River

J. van Blokland
Openklasse
ZG

Brasilia de la Tangi Morgane

G. Hagen-Kraak
Mechelse Reuen
Openklasse

1 U CAC/CACIB en BOB


Sr Djinn du Hameau St Blaise


B. Cianci & C. Purnelle
Mechelaar Teven
Openklasse

1 U CAC/CACIB


Femme Fatale de la Belle Pitou


M. Hendriks en E. Stammis
Tervuerense Reuen
Jeugdklasse
1 U
2 U
3 ZG


Clovis de Bruine Buck
Xafynn van de Lamar
Vita Valesca Allegro


E. v.d. Steeg-Vroegh
H.M. Quick
A. Moerman
Jonge Hondeklasse
1 U
2 ZG

Casyka's Fool Marco
Iego Marajuyo

I. Borresen
D.C. v.d. Tempel-Rotteveel
Openklasse
1 U CAC/CACIB en BOB
2 U
3 U
4 U
U
U

Faolan de la Vignette
Corsini Jean Marc
Fares van de Hoge Laer
Eques of the Home Port NJK
Misty Jarah de Conte de Fée
Elliot Bonishya la Tervura

A. Moerman
E. Stammis
L. Dekegel
D. en I. Vanpottalsberghe-Goffin
M.A.J. Ebbing
P. v.d. Horst
Kampioensklasse
1 U RCAC/RCACIB

Ch. Comes of the Home Port, VDH ch.

D. en I. Vanpottalsberghe-Goffin
Veteranenklasse
1 U
Ned.Kamp.Zidane di Scottatura VDH Lux. Kamp. P. en J. Rietkerk
Tervueren Teven
Puppyklasse

1 VB


High Clearing's Given


E. v.d. Steeg-Vroegh
Jeugdklasse
1 ZG
2 ZG

Goya of the Home Port
Kayla v.d. Ollandse Werf

V. de Valckeneer
A. v. Rooij- v. Offeren
Jonge Hondenklasse
1 U RCAC/RCACIB

Casyka's Disaster Dizzy

E. Stammis
Openklasse
1 U CAC/CACIB
2 U

Wizz-Moon van de Lamar
Freyara di Scottatura Dts. Jgd. Kamp.

J.J.M. en S. Dubach
P. en J. Rietkerk