voor alle Belgische Herder liefhebbers

13-07-2008 Lokeren (Belgie) CAC


Keurmeester: dhr. G. Moore Eigenaar:
Groenendaeler Reuen
Babyklasse
1 VB


Dandu de Bruine Buck


J.A.A. v.d. Riet
Jeugdklasse
1 ZG
2 ZG

Guiness de la Chenestre
Achak de Palaemon

Y. Brixhe
J. Janssens
Openklasse
1 U RCAC
2 U

Ares des Perles Noires
Dayko van Hof ter Brughe

Sarlet
J. de Lombaerde
Kampioensklasse
1 U CAC en BOB
2 U

Quinto-Rival de Bruine Buck
Arco du Pré du Vieux Pont

J. van Tiem
P. Gerrits
Groenendaeler Teven
Babyklasse
1 VB


Desinee de Bruine Buck


K. & I. Claas-Kennis
Tussenklasse
1 U CAC

Allure de Bruine Buck

T. Roozen
Openklasse
1 U RCAC

Femi van Hof ter Brughe

S. van Wesemael
Mechelaar Reuen
Tussenklasse
1 U
2 ZG


Fapache van de Vaardekenshoeve
Faust des Ardents Fauves


M. Yseboodt
J. Jacobs
Veteranenklasse
1 U Beste Veteraan

Zarco van Bouwelhei

de Vleeschouwer-van Craen
Mechelaar Teven
Puppyklas
se
1 B


Goozy van de Utadreef


A. Veerle
Jeugdklasse
1 ZG

Gina van de Vaardekenshoeve

S. van Hamme
Openklasse
1 U
2 ZG

Fybe du Val des Marais
Enzi du Val des Marais

M. Reniers-Noppen
M. Claire Reynaert
Werkhondenklasse
1 U RCAC

Falco van Balderlo

A. Liesenborgs
Kampioensklasse
1 U CAC

Beauty van Bouwelhei

L. van Rooy
Laekense Reuen
Puppyklasse
1 VB


Jerome Joli de Feja


T. Spreutels
Werkhondenklasse
1 U CAC
Trouble-Ofrinka B. Broekx
Kampioensklasse
1 U RCAC

Jannes Theun Fan-E Rispinge

A. v.d. Aa
Laeken Teven
Tussenklasse
1 U RCAC


Lyra Var Letsager


B. Broekx
Openklasse
1 U CAC en BOB
2 ZG

Tacha-Ofrinka
Fenice d'Eroudur

B. Broekx
J.P. & I. Lison-Roeland
Tervueren Reuen
Puppyklasse
1 VB


Grimmendans Grimaldi


K. Feyaerts
Tussenklasse
1 U CAC en BOB

Grimmendans Fourlan

F. Aertgeerst
Openklasse
1 U
2 U
3 U
4 ZG
ZG

Falko of the Smart Spirit
Elix of the Smart Spirit
Faro van 't Sparrebos
Elios de la Chenestre
Kiosan's Loke

T. de Saedeleer
R. Blokx
B. Droeshout
Y. Brixhe
J.P. & I. Lison-Roeland
Werkhondenklasse
1 U

Grimmendans Borlow

R. Blokx
Kampioensklasse
1 U RCAC

Asgaard des Louves d'Ymonville


W. van Deijl

Veteranenklasse
1 U Beste Veteraan

Zidane di Scottatura

P. en J. Rietkerk
Tervueren Teven
Babyklasse

1 VB


Hantaywee the Red Dragon


D. Lefebure
Puppyklassse
1 VB

Grimmendans Girlande

F. Aertgeerts
Jeugdklasse
1 ZG

Glendy des Gardes de la Tour

L. Gilbert
Openklasse
1 U
2 U
G

Freyara di Scottatura
Elze of the Home Port
Ruby-Yoyo van Rooverehof

P. en J. Rietkerk
van Otten-de Haas
v.d. Boo-v. Vlimmeren
Werkhondenklasse
1 U

van de Pillendijk Diva


A. de Maayer

Kampioensklasse
1 U CAC

Grimmendans Erah

D. & M. Spruyt-Vermeire