voor alle Belgische Herder liefhebbers

31-08-2008 Rotterdam CAC CACIB


Keurmeester: dhr. P. Jentgens (Lux)
Eigenaar:
Groenendaeler Reuen
Babyklasse

1 VB Beste Baby

Clarck van 't Belgisch Schoon

A. en S. Bosch
Openklasse
1 U CAC/CACIB

Banjo du Domaine du Verger

G. v.d. Haspel-Peperzak
Jongehondeklasse
1 U

Item Marajuyo

W. en M. Hogenhout
Jeugdklasse
1 U
2 U

Mistral Creole van Lana's Hof
Deep Space Nine di Zinxavi

A. Sterk
J.H. v.d. Vossen
Kampioensklasse
1 U

Lasco from Black Velvet's Home

A. en J. v.d. Broek
Veteranenklasse
1 U RCAC/RCACIB, Beste Veteraan
2 U

Jesmar Jarrell Marajuyo
Nestor

M. v.d Zalm
J.G. Boersma
Groenendaeler Teven
Puppyklasse

1 VB Beste Pup
Alegria Negro's Cyra J.J. en S.A. de Vetten-Spekman
Openklasse
1 U

Ghandi v't Buisengat

R.A. en M. de Jong-Buis
Jeugdklasse
1 U RCAC
2 U
3 U
4 U
U
U

Kalish Marajuyo
Rachel Creole v. Lana's Hof
Yiris di Locaco
Jinta Marajuyo
Britney v.d. Tomre-Rozo
Deanna Space Nena di Zinxavi

T. en A. Fiks
J. Scheepers
T. de Vos
H.J. en J.C. Rotteveel-de Rek
M. Vermeulen
K. Roelofsma & A. Pos
Kampioensklasse
1 U CAC/CACIB BOB

Dynamic Raya of Dark Brightness

A. Pos & T. de Vries
Mechelaar Reuen
Jongehondenklasse

1 U CAC/CACIB BOB


Fapache v.d. Vaardekenshoeve


M. Yseboodt
Jeugdklasse
1 ZG

Loyal Lorenzo of Dark Brightness

H. Vooys & E. Cuhfus
Mechelaar Teven
Jeugdklasse

1 U


Gina v.d. Vaardekenshoeve


S. van Hamme
Tervueren Reuen
Openklasse

1 U CAC/CACIB
2 U


Luka v. 't Roemah Andjing
Elliot Bonishya la Tervura


J.J.G.A. Dumee
P. v.d. Horst
Jongehondenklasse
1 U RCAC/RCACIB
2 U

Andor Quinty from Faya's Home
Iego Marajuyo

J.M.G. Struik-Schaeffer
D.C. v.d. Tempel-Rotteveel
Veteranenklasse
1 U Beste Veteraan

Zidane di Scottatura

P. en J. Rietkerk
Tervueren Teven
Openklasse

1 U CAC/CACIB BOB
2 U
3 U
4 U


Fenya Prestige la Tervura
Freyara di Scottatura
Fiona di Scottatura
Timeless Matiz of Dark Brightness


G. Althuizen & L. v.d. Broek
P. en J. Rietkerk
P. Olieman
A. Pos & F. Domenie
Jongehondenklasse
1 U RCAC/RCACIB
2 U

Anna-Belle Danseur de la Riviere
Tzigane's Lovely Shanon

E. van Anrooij
D.J. Schuurhuis & P. Neleman
Jeugdklasse
1 U
2 U
3 U
4 ZG

Kayla v.d. Ollandse Werf
Miss Kayla of Dark Brightness
Escha v.'t Buisengat
Phoenix Kayenne de Conte de Fée

A.J.C.M. v. Rooij-v. Offeren
A. en B. Pos
J.R. v. Zeventer-Rabbers
A.M. & R.J.W. Smolders