voor alle Belgische Herder liefhebbers

01-03-2009 Tentoonstellingsuitslagen Groningen

 Keurmeester: P.Stern-Hanf

Groenendaeler Reuen
openklasse
1 U  CAC CACIB
2 U  RCAC RCACIB
3 U
G
G



Lobo de Bruine Buck
It's Magic from Black Velvet's Home
Floyd
Lion from Black Velvet's Home
Zidane van Yamyna



L. Hakkers
J.C. van de Broek-Langemans
S. Kruizinga-Troff
P.T.D. van de Werff
J.A.G. Nijhuis

Tussenklasse
1 U


Usaron van 't Guitpad


J. de Groot

Jeugklasse
1 U
2 U
3 U
4 U
ZG
G


Krazy Mr. Mambo of Dark Brightness
Dandy de Bruine Buck
Dolor de la Fureur du Crépuscule
Vito van 't Guitpad
Visar van 't Guitpad
Original Zoro of Dark Brightness


I. Wunnink van Elburg
J. van de Riet
L.J. Mijnders en E. Mijnders
E.T. Groote Stroek
G. de Leeuw
W.H.M. Wissink

Puppyklasse
1 VB


Orina Marajuyo


J.W.F Veldman

Groenendaeler Teven
openklasse
1 U  RCAC CACIB
2 U
3 U
4 U

 

Avalon de Bruine Buck
Vegas du Bâton Tiroir
Toy di Locaco
Tara de la Douce Plaine



J. Meulenbroeks-Zaaijer
E.J. Strobl-Leuven
I. Walschots
Serge Sipieter

Tussenklasse
1 U
2 ZG


Umrah van 't Guitpad
Uma van 't Guitpad


W. Grosman
Y. Ohm

Jeugdklasse
1 U  CAC  BOB
2 U
3 U
4 ZG
ZG


Zarah di Locaco
Fudjy-Thalis van de Schagerwaard
Blackfever Axi-Allegra
Enya of Irresistable Black
Original Yazoo of Dark Brightness


C.L. van Hal
S.J. van Haneghem
I. Walschots
P.T.D. van de Werff
Angela Pos en Bert Pos

Laekense Reuen
openklasse
1 U RCAC RCACIB



Bruce Vår Letsager



J.L.P. Fuchs en B. van Duin

Kampioensklasse
1 U CAC CACIB BOB
4e in de erering groep1

Winjammer's Hardwired

L. en H. Kapelle

Laekense Teven
Jeugdklasse

1 U CAC



Opera Vår Letsager



M. Busser-Grobbee en H. Busser

Veteranenklasse
1 U RCAC RCACIB


Yentl van de Schranshoeve


S. de Lange van de Velde

Mechelaar Reuen
openklasse
1 U CAC CACIB BOB



Djinn du Hameau Saint-Blaise



B. en C. Cianci-Purnelle

Tussenklasse
1 U RCAC RCACIB


Gigi Simply Divine


Hennie de Jong

Mechelaar Teven
Tussenklasse
1 ZG



Giggels from Marrax Place



M. van Bolhuis

Tervueren Reuen
puppyklasse
1 VB



Kvina's Cruising the Stars



Helen Grimes

openklasse
1 U  RCAC RCACIB
2 U
3 U
4 U
U
ZG
ZG
ZG


Xizmo van Moned
Farouck di Scottatura
Bergeau Paint with Matisse for Everquest
Be My Levy the Mystic Angel
Prima Zoran van 't Roemah Andjing
Casyka's Chief
Perfect Igor van 't Roemah Andjing
Guus of Workingjoy


D. Dekens en G. Wolters
M.M.H. Rommers en C.H.D. Rommers-Kil
H. Grimes, J. Spick en M. Pratten
A.C. van Vogelpoel en S. Wiekenkamp
K. Kiekebelt
A.R. Mekkes
K. Kiekebelt
A.B. Snippe en H.J. Lahuis

Tussenklasse
1 U
2 U
3 ZG


Keen Ody z Kovárny
Clovis de Bruine Buck
Jumpy Joran of Dark Brightness


S. Jansma
M.C.G. van de Steeg-Vroegh
J.A. Klein en A. Klein-Tichelaar

Jeugdklasse
1 U
2 U
3 U
4 ZG


Casyka's Genderow
Exus de la Tyvell
Hiram van 't Guitpad
Tyboki's Junior Hope


E.A. Stammis en M. van de Linden
H. Pol
N. Swarts
C. van Dijk

Kampioensklasse
1 U  CAC CACIB


Ferrari de la Lune


C. Fellows, S. Taylor, N. Swap en C.Royal

Tervueren Teven
Puppyklasse
1 VB   beste pup
2 VB



Tziganes Bella e Impossible Albra
Bohemian Rapsody of Pure Passion



D.J. Schuurhuis en M.E. Schuurhuis
S. Ravalico

Openklasse
1 U  RCACIB
2 U


Avril de Bruine Buck
Naomi van Nikaron


C. Damsma van Brouwershaven
A.C. van Vogelpoel-Hofman

Jeugdklasse
1 U  RCAC
2 U


Droef du Bois du Tôt
Gracieux Fiorano for Lebeau


E.A. Stammis
S.Smith en M. Blankevoort

Kampioenklasse
1 U  CAC CACIB BOB


Amazing Savannah


S. Rivalico