voor alle Belgische Herder liefhebbers

16-05-2009 Tentoonstellingsuitslagen NVBH Clubmatch


Keurmeester: Mw. C. Bond (GB)

Groenendaeler Reuen
Babyklasse
1B
2B



Aick Cheyenne v 't Roemah Andjing
Avonaco Cheyenne Roemah Andjing



P. Volders
I. Smit

Keurmeester: Dhr. Desschans (B)

Puppyklasse
VB

Parno Marajuyo

M. van der Zalm

Keurmeester:Mw. Stern-Hanf (NL)

Openklasse
1U RCAC
2U
3U
4U
U
U
U
U
U
ZG

Tenessy de la Fureur du Crepuscule
Quinto Rival de Bruine Buck
Cheb de Bruine Buck
B.I.S.S Luavjan's Broadway
Bono de Bruine Buck
Usage de la Fureur du Crépuscule
Gerro vom Philippshof
Benito
Burton
Achak de Palaemon

Ph. Suter
J. en E. van Tiem
M. Delsink
A. Meloni .&.P. Bottagisio
J. Neervoort
J.M. Loison
H. Röhrs
E. Coffa
M.M. Steinhorst
J. Janssens

Tussenklasse
1U
2U
3U

Denver de Bruine Buck
Krazy Mr Mambo of Dark Brightness
Kay

A. van Dorp
I. Wunnink van Elburg
J.J.J.M. van Boxtel

Jeugdklasse
1U
2U
3U
4U
U
U
U
U
ZG
ZG
ZG
G
G
Yuzi Timber du Bâton Tiroir
Auke of Dazzling Black
Fandy de Bruine Buck
Dandy de Bruine Buck
Giono de Bruine Buck
Blackfever Alvaro
Carbon Black's I am Zoran
Vito van 't Guitpad
Chuck v. Lana's Hof
Geremi von der Burg Nassau
Carbon Black's Ike
Original Zorro of Dark Brightness
Black Forever Binti
P. de Jong
A. Fiks
Fam. Roozen
J.A.A. van de Riet
E. Draaisma
J. van de Laarschot
M.J. Selie
E.T. Groote Stroek
B. Thönissen
H. Lüttenberg
A.M.G.I Stiphout-Kurcsics
W.H.M. Wissink
M. Maartens

Gebruikshondenklasse
1U
2ZG
3ZG
4G

Uran Brenner di LocacoIPO I,knpv z&s
Xento di Locaco
Active Zoran of Dark Brightnes IPOIII
Sergeant Denzel

F.G Schuurmans
P.Zuijderduijn
W. Vermeulen
P. van Zutphen

Fokkersklasse
1U
2U
3U
4U

Floyd
Its Magic from Black Velvets Home
Banjo du Domaine du Verger
Ayrok Balpoa

S.F. Kruizinga-Troff
A. van den Broek
G. v.d Haspel-Peperzak
B. Polackova

Kampioensklasse
1U
2U
3U
4U

pE.Sr. Caine de Bruine Buck
Storm de Bruine Buck
pE Spike Donna van Lana's Hof
Arco du Pré du Vieux Pont

J.A.A van de Riet
J. Neervoort
J. Scheepers
P. Gerrits

Veteranenklasse
1U CAC

Bentho ibn Greco de Bruine Buck

D. en J. de Bruin

Keurmeester: Mw. C. Bond (GB)

Groenendaeler Teven
Babyklasse
1VB
2VB

Bonnie Benita Dakota
Amy Iris du Domaine du Verger

A. Pos .&. S. Vermeulen
G. v.d Haspel-Peperzak

Keurmeester: Mw. Heraly (B)

Openklasse
1U
2U
3U
4U
U
U
U
U
U
U
ZG
ZG
ZG
ZG
ZG
ABS
ABS
Vegas du Bâton Tiroir
Donna Marajuyo
Devlin Marajuyo
Fina
Tessa du Baton Tiroir
Fanga du Pre du Vieux Pont
Yessie di Locaco
Simba
Avalon de Bruine Buck
Femly Marajuyo JW '06

Zoey Marajuyo
Ylva di Locaco
Toy di Locaco
Xena di Locaco
Mánadis Donna v. Lana's Hof
Destiny of Irresistible Black
Eternity 's Vogue
E.J. Strobl - Leuven
M. &. W. Hogenhout
A.C. Visser
A.M. van Schaik
P. Daemen
J. Steinhorst-Reurink
C.L van Hal
J. Mellegers
J. Meulenbroeks - Zaaijer
M. & W. Hogenhout
M. Vermeulen
A.M.G.I Stiphout-Kurcsics
I. Walschots
W. Föllings
S. und H. Gehrke
B. Krajewska
G. Moerman

Tussenklasse
1U
2U
3U
4U
ZG
ZG
ZG
ZG
ZG

Rachel Creöle van Lana's Hof JK W08
Dinh van du Bois du Tôt
Duchesse de Bruine Buck
La Rosa Tatuata Callas
Blake Rose vom Johannisbach
Kalish Marajuyo
Kita Marajuyo
Chandra v.d Tomre Rozo
Britney v.d Tomre - Rozo

J. Scheepers
J .&. S Jouannet
L.E Houmes Broodman
M. Adorni
R. und H. Hente
T. &. A Fiks
W.&.M. Hogenhout
J. van der Plaat
M. Vermeulen

Jeugdklasse
1U
2U
3U
4U
U
ZG
ZG
ZG
ZG
ZG
ZG
ZG
ZG
ZG
ZG
ABS

Floortje de Bruine Buck
Fudjy Thalys v.d Schagerwaard
Dream Up du Clos des Agapornis
Go call me Rûne by de Bruine Buck
Liquid Marajuyo
Valesca v 't Guitpad
Black Forever Chuma
Orina Marajuyo
Alegria Negro's Cimi
Original Yazoo of Dark Brightness
Carbon Black 's Iggy Pöp
Venja van 't Guitpad
Blackfever Axi Allegra
Faye Thalys van de Schagerwaard
Engel de Bruine Buck
Honey du Clos du Bois Sauvage

L. und D. Hoffmann
Sj. van Haneghem
F. & M. Delpierre
M.C.G v.d Steeg-Vroegh
M.&.R. Hogenhout
W. Schulze-Uphoff
P.E. Bergevoet-Six
J.W.F. Veldman
M. Bugel
B. en A. Pos
I. Bergsma
J. Wyszynska-Koko
I. Walschots
M. Albersmann
M. van der Hoeven
Mr. &. Ms. Sarlet

Gebruikshondenklasse
ZG

Sergeant Daisy

P. van Zutphen

Fokkersklasse
1U CAC BOB
2U
3U
4U
U
U
ZG

Xanova Femme Noire
Kamp.Sr. Solitaire by de Bruine Buck
Breakpoint's Nike of Ella
Zarah di Locaco
Illusion Marajuyo
Riva Iris du Domaine du Verger
Ashley v.d Tomre Rozo

B. Robinson en T. Goode
R. Roozen
P. &. K. Sandh
C.L van Hal
M.&.W. Hogenhout
G. v.d Haspel-Peperzak
M. Vermeulen

Kampioensklasse
1U RCAC
2U
3U
4U
U
U

Sammy Ivy du Bâton Tiroir
DKU Ch Breakpoint's Honey of Okey
pE.Sr Ancor de Bruine Buck
Arisies Balpoa
Hectic Gaïa of Dark Brightness
Twinie de la Feureur du Crépuscule

D. Hoffmann
P.&.K Sandh
A.W. Schepens
B. Polackova
G. Meerholz
J. M. Loison

Veteranenklasse
1U
2U

Kamp.pE.Sr.Lucky Bonny v Lana's Hof
Ceres Xacha

M.I. Huijgen-Brugts
J. Neervoort

Keurmeester: Dhr. E. Desschans (B) 

Laekense Reuen
Puppyklasse
VB

Premium Duvel fan 'e Rispinge

M. Jongenelen

Keurmeester: Mw. M.F. Varlet (F)

Tussenklasse
1U RCAC
2ZG
ABS

Longfields Mr Magoo
Diesel v 't Isabellahofke
Longfields Fandango

L. van Wieringen
M.E.J. Golem
J.H. Veldhorst

Jeugdklasse
1U
2U

Hummer de la Tyvell
Huran d 'Eroudur

L. Kapelle
S. Grisard

Kampioensklasse
1U CAC BOB

Quint var Letsager

A. Finke

Keurmeester: Mw. C. Bond (GB)

Laekense Teven
Babyklasse
1VB BOB

From LaekenParadis Hlifhaski

B. Broekx

Keurmeester: Dhr. E. Desschans (B)

Puppyklasse
1VB BOB

Polleke fan'e Rispinge

G. Atema - v.d Handel

Keurmeester: Mw. M.F. Varlet (F)

Openklasse
1U
2U
3ZG

Filou Faska Tjamme's End
Brasilia de la Tangi Morgane
Gaya van de Baarbeekhoeve

T. Keeman
G. Hagen - Kraak
S. und H. Gehrke

Tussenklasse
1U RCAC
2U
3U

Geny du hameau Saint Blaise
Longfields Jumanji
Andra von der Burgkamp

Mr. &. Ms. Sarlet
H. Waninge-Cramer
A. Finke

Jeugdklasse
1U
2U
3U

Shepherds Dogmate Against all Odds
Opera Var Letsager
Shepherds Dogmate My Girl

M.M.C. Uiterwijk
M. Busser Grobbee
L.G.M. Elshout

Gebruikshondenklasse
1U

Lyra var Letsager

B. Broekx

Kampioensklasse
1U

Aurphee de la Tangi Morgane

M. Busser Grobbee

Veteranenklasse
1U CAC

Mc William's Femke

M. Busser Grobbee

Keurmeester: Mw. Heraly (B)

Mechelaar Reuen
Puppyklasse
WB

Belden van het Schothorsterpark

J. A. Reuvekamp

Keurmeester: Mw. M.F. Varlet (F)

Openklasse
1U

Esnap van Bouwelhei

L. van Rooy

Tussenklasse
1U
2U

Goofie Simply Divine
Gigi Simply Divine

M. Schuijlenburch
H. de Jong

Jeugdklasse
1U
2U
3U

Don Juan du Crepuscule des Loups
Hunter v.d Vaardekenshoeve
Koniaga 's Harry

Ph. Suter
S. van Hamme
B. Muijsers

Fokkersklasse
1U RCAC
Sr. Djinn du Hameau St Blaise B. Cianci .&. C. Purnelle
Kampioensklasse
1U CAC BOB

Re.Aramis du Hameau St Blaise

B. Cianci .&. C.Purnelle

Mechelaar Teven
Openklasse
1U CAC
2U RCAC
3U


Valchiria dell 'Alta Via
Maski du Lappeenranta Boheme
Goya Sweet Vulcan


R. Silbernagl
J. Riffoneau-Latour
K. van Uffelen

Jeugdklasse
1U
2U
3ZG

Ghaliya de la Belle Pitou
Devnet des Iles du Sud
Nora le Serviteur Puissant

M.J.M. Hendriks
H.&.M. von der Forst
L. van de Velde

Gebruikshondenklasse
1U

Roelie Tosca van de Vroomshoeve

E.M. Driessen

Kampioensklasse
1U

Beauty van Bouwelhei

L. van Rooy

Keurmeester: Mw. C. Bond (GB)

Tervuerense Reuen
Babyklasse
1VB
2VB
3VB
4VB
B
B

Gentle Guardian v.d Schagerwaard
Hayko the Red Dragon
Haico the Red Dragon
Kuma Emiko la Tervura
German Boy van der Schagerwaard
Always my Gavin van Hagar's Vuur

M.J. van Aalst
J.&.L. Sevenans van Leest
G.&.A. de Haas van Otten
W. van Mastrigt
M. Albersmann
I. Knippenberg

Keurmeester: Mw. Heraly (B)


Puppyklasse
1VB
2VB
3VB
4VB
B
B
B
B
WB
ABS

Ne Me regrette Rien du Fauve Beauté
Perfect Mission of Dark Brightness
Domburg Play the Game
Djonno de la Jetée
Tziganes Night Flame
Amigo de la Gracieuse Sable
Harly di Scottatura
Hayco di Scottatura
Jasco of Workingjoy
Dukat Resistance is Futile

Y. Burggraaf
A. Labee
T. van der Stock
C. Damsma-v.Brouwershaven
E. Drees
P. Brom.&.M. Brom-Dillen
A. Koolen
H. Revier
R. Timmermans
J. v.d. Burg

Keurmeester: Mw. C. Bond (GB)

Openklasse
1U CAC
2U
3U
4U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
ZG
ZG
ABS


Fledder di Scottatura
Farouck di Scottatura
pE. Figaro di Scottatura
sr. Qai van de Lamar
pE. Faolan de la Vignette JK JW '07
Tango dell ' Alta Via
Casyka 's Fool
pE. Cäsarborg's Foxy Johnnie W
Elex von Güldenwerth
Iëgo Marajuyo N.JK.
Errando Bonishya la Tervura
Ughor van Moned
Amigo Ingoz de la Tyvell
Wizzard van Moned
Nomad v 't Roemah Andjing
Luavjan's Big sand Kahuna
Grimmendans Fourlan

B en J. Mulders-Boers
R. en E. Rommers
K. de Jongh
P. Adriaans.&.S. Poolman
Mw. A.Moerman
M. Denegri
E.A. Stammis & I. Boressen
R. Bevers
C .&. J. van Kempen
D.C. van der Tempel-Rotteveel
R. van Rijn
J. Bakker
H. Pol
A. Zimmerer
J.J.G.A. Dumee
M. Trucano .&. P. Bottagisio
F. Aertgeerts

Tussenklasse
1U
2U
3U
4U
U
U
U
U
U
ZG
ZG
ABS
ABS

Zion van Moned
Grimmendans Gabor
Paco Deabei
Gwydion van de Hoge Laer
Zirka van Moned
Exus de la Tyvell
Yago van de Lamar
Kay van de Ollandsewerf
Empire Bougien v.d Hoge Wakers
Tyboki's Jettix Juran
Clovis de Bruine Buck. Lux JW 08
Ingolf Cindy la Tervura
Crash the Mystic Angel

W. van Lancker
G. Müller
S. Salvemini
M. Delsink
J.K.J. Westerink-Nijland
H.Pol & H.Holsbrink
J. Smid
P. & I. Adriaans
L. van Triest
S.J. Spek-Heijkoop
M.C.G v.d Steeg-Vroegh
P. van der Horst
W.G Schipper-Grift

Jeugdklasse
1U
2U
3U
4U
U
U
U
U
U
ZG
ZG
ZG
ZG
ZG
ABS
ABS


Grimmendans Haiko
Dreamer the Mystic Angel
Casyka 's Gendrow
Bodie Quinty from Faya's Home
Hudson di Scottatura
Blue Dodge Nitro van Moned
Indiana van Moned
Diëgo de la Prairie de la Sommerau
Corsini Da Capo
Healer the Red Dragon
Perez Kayenne de Conte de Fée
Quantas van Nikaron
Munchanga's Hurricane
Diesel the Mystic Angel
Denzel du Bois Tôt
Devil the Mystic Angel

L. Peeters
E. Deen
E.A. Stammis
A. ten Böhmer
G. Verschoor
L. Peters
W.M. de Gooyer
D.& I. Vanpottalsberghe-Goffin
Th. Nallin
T. van de Moortele
K v.d. Sanden
L. Wenting & T. Coolen
C. de Rouck
C. van Zwol
J. & S. Jouannet
W.G. Grift-Schipper

Fokkersklasse
1U
2U
ABS

Tymo van de Lamar
Tyboki's Junior Hope JW '08
Grimmendans Grimaldi

J.J.M .&. S. Dubach
C. van Dijk
Aertgeerts-Feyaerts

Gebruikshondenklasse
1U
2U
ZG

Wismo Moon v.d Lamar
Chuck von der Feldstiege
Dylan Paco van Labayo IPO 1

R. Gigandet en E. Käch
A. Katemann
P. van der Tuin

Kampioensklasse
1U RCAC
2U
3U
4U
U
U
U
U

pE.Sr.Breakpoint Grand Duc of Coke
Ferrari de la Lune
Domburg in Demand
Asgaard des Louves d 'Ymonville
Blackwater's Blue Ocean
pE Levy Sam Cartouche de Conte Fée
pE.sr Cômés of the Home Port
Elliot Bonishya La Tervura

P. & K. Sandh
C. Fellows en S. Taylor
W.van Deijl & K.en J.de Jongh
W.M. van Deijl
B. Brendler
A. van Heertum
D. & I. Vanpottalsberghe-Goffin
P. van der Horst

Veteranenklasse
1U

Grimmendans Athos

 

G. Müller


Keurmeester: Mw. C. Bond (GB)


Tervuerense Teven
Babyklasse
1VB BOB Beste babypup
2VB
3VB
4VB
B
WB


Jozie van Labayo
Kumiko Emiko la Tervura
Avec Allure van de Lamar
Kishi Emiko la Tervura
Amazing Ostara van Hagar's Vuur
Inflame de la Rouquine


B. Steltenpool
P.C.M Brom
J.J.M. & S. Dubach
A.F.J. Althuizen Hollem
E.G Meijs & P. Grothe
H.J. Hoogerhuis

Keurmeester: Mw. Heraly (B)
Puppyklasse
1VB Beste pup
2VB
3VB
4VB
VB
B
B
B
B
B
B
DISK
ABS
ABS

Christy Danseur de la Rivière
Briële Razou van 't Groenveld
Hyta di Scottatura
Miracle v.d Ollandse Werf
Misty van de Ollandse Werf
Tzigane's Nice Looking
Indra of Workingjoy
Notre Grande Amour Fauve Beaute
Ivy of Workingjoy
Hautesse di Scottatura
Heline di Scottatura
Inga v 't Guitpad
D'mara Resistance is Futile
Dee 'ahn Resistance is Futile

E. van Anrooij
R. Bevers
S. Gisbergen
R. en I. Hennekes-Jansen v. Galen
G. van Assendelft
J. en M. Schuurhuis
A. Klein-Tichelaar & N. v. Wooning
Th.H Verkroost & S.A.C Hermans
A. Klein-Tichelaar & R.T. Webster
H. van Blerk
A. Koolen
L. Verkade
J. v.d. Burg
J. v.d. Burg

Keurmeester: E.Desschans (B)

Openklasse
1U
2U
3U
4U
U
U
U
U
ZG
ZG
ZG
ZG
ABS
ABS
ABS
ABS
ABS

van de Pillendijk Fienne
sr. Bling Bling du Bois du Tôt
Fiona di Scottatura
Casyka 's Fickle
Ginny van de Hoge Laer.NJK
Alanis de la Tyvell
Kiwi Sweet vom Ryfenstein
Nuka van Nikaron
Easydoll of the Home Port
Mupps Deabei
Vasha Moon van de Lamar
Marley v 't Roemah Andjing
Corsini Valencia
sr. Urbane du Crepusc. des Loups
Anna Belle Danseur de la Rivière
Tzigane's Lovely Sharon
Jessy Girl vom Ryfenstein

A. de Maayer
J. & S. Jouannet
P. Olieman
E.A. Stammis
C.E.G. Bloos
H. Kapelle
R. Gigandet en J Schneider
V. Ketelaars
P. Gerrits
S. Salvemini
C.J.M. Filippini
K. Dikhooff
A. McLaren.&.N. Harris
Ph. Suter
E. van Anrooij
J. en M. Schuurhuis
B. Giger

Tussenklasse
1U
2U
3ZG
4ZG

Beauty Danseur de la Rivière
Chanelle des Gardiens de Cocagne
Bohdy Danseur de la Rivière
Escha v.'t Buisengat

C.M.J. Terstegge
L. Didier
C. de Weerd
M.de Jong-Buis & J.van Zeventer

Jeugdklasse
1U CAC BOB BIS
2U
3U
4U
U
U
U
U
U
U
U
ZG
ZG
ZG
ZG
ZG
ZG
ZG
ZG
ZG
ZG
ZG
ZG
G
ABS
ABS

Droef du Bois du Tôt
Grimmendans Girlande
Djaïpur du Bois du Tôt
Hazel di Scottatura
Hannah van Balderlo
Grimmendans Hamika
Daylight The Mystic Angel
Bohemian rapsody of pure Passion
Hantaywee the Red Dragon
Quasy van Nikaron
Tzigane's Bella e Impossilile Allora
Djuna the Mystic Angel
Harmony di Scottatura
Dolce Vita de la Maison Kyrel
Gucci de la Tyvell
Quatana van Nikaron
Helisah v 't Guitpad
Hester van 't Herent
Natural Mystery of Dark Brightness
Britt Quinty from Faya's Home
Chiara Ananda Raiza
Hexe of the Home Port
Zilla van de Lamar
Chiara Ananda Rani
Tzigane's Miracle
Azzura Riva van 't Groenveld

E.A. Stammis
F. Aertgeerts
R. Bevers
C.W.M .Verhoeven
P. Vloemans
D.&. I. Vanpottalsberghe-Goffin
A.C. van Vogelpoel-Hofman
S. Ravalico
G. & A. de Haas van Otten
L.L. Fraanje
J. en M. Schuurhuis
J.G. Timmer
Mw. A.Moerman
G. Moerman
D. &. I. Vanpottalsberghe-Goffin
M. Albersmann
J. Piest
C.J.M. van Wijk
E. Vasen
I. de Reuver
K.H. v. Santen v. Duin
A. Moelands
J. van Sabben
S. Winkel
J. en M. Schuurhuis
R. Bevers

Fokkersklasse
1U
2U
3U
4U
U
ZG

Duchenne van Labayo
Hailey di Scottatura
van de Pillendijk Haave
Chiara Ananda Pherra
Freyara di Scottatura Dts J Kamp
Tyboki's Impact

B. Steltenpool
W. van Deijl
A. de Maayer
F. de Kloet
W. van Deijl
C. van Dijk

Gebruikshondenklasse
1ZG

van de Pillendijk Diva

A. de Maayer

Kampioensklasse
1U RCAC
2U
3U
4U
ZG

Hexen House Guinevere of Xanova
Kamp. Rena Moon van de Lamar
Kamp. Amazing Savannah
Grimmendans Donja. Dts Kamp
Wiktoria Dart

B. Robinson en T. Goode
M.H.E van der Zanden-v Rooij
S. Ravalico
E. und G. Hahn
J. Wa &# 347

Veteranenklasse
1U

Elite A Djerba Esther la Beaute Feminin

B.Steltenpool

Beste Groenendaelerkennel
"de Bruine Buck",
tevens beste kennel in show
Beste Tervuerenkennel
"di Scottatura"