voor alle Belgische Herder liefhebbers

03-10-2009 Tentoonstellingsuitslagen Zwolle

Keurmeester: mevr. Varlet (Fr.)
Groenendaeler Reuen
Babyklasse
B


Zilver de Baton Tiroir


S. Bosch
Jeugdklasse
1 U RCAC
2 U
3 ZG

Giono de Bruine Buck
Vito v.h. Guitpad
Ayrton of Dazzling Black

E. Draaisma
E.T. Groote Stroek
J.K. Smit
Tussenklasse
1 U

Krazy Mr. Mambo of Dark Brightness

I. Wunnink
Openklasse
1 U CAC CACIB
2 U
3 U

It's Magic from Black Velvet's Home
Usraon v.h. Guitpad
Toran v.h. Guitpad

A. en J. van den Broek
J. de Groot
A. van Hamersveld
Groenendaeler Teven
Jeugdklasse
1 U RCAC


Original Yazoo of Dark Brightness


A. Pos-Gelauf
Tussenklasse
1 U

Enya of Irresistable Black

R. van de Werf
Openklasse
1 U CAC CACIB BOB
2 U

Britney v.d. Tomre-Rozo
Devlin Marajuyo

M. Vermeulen
A.C.Visser
Laekense reuen
Jeugdklasse
1 U RCAC


Premium Duvel fan E Rispinge


M. Jongenele
Tussenklasse
1 U CAC CACIB

Shepherds Dogmate Son of Man

A. Saunders
Laekense Teven
Puppyklasse
1 VB Beste pup


Guusje Gitte Tjamme's End


P. Colijn
Jeugdklasse
1 U RCAC

Polleke fan E Rispinge

G. Attema
Openklasse
1 U CAC CACIB BOB
2 U

Dille Wichtje Duvel Tjamme's End
Brasilia de la Tangi Morgane

P. Colijn
G. Hagen-Kraak
Mechelaar Reuen
Puppyklasse
1 VB Beste pup
2 VB


Casyka's Ituha Lutta
Alcosetha's Fargonaute


E. Stammis
R. Pascha
Jeugdklasse
1 U CAC BOB

Alcosetha's el Caracho
in de eindkeuring als 6e geplaatst, FCI groep 1

P. Vreeke
Mechelaar Teven
Puppyklasse
1 VB
VB
VB


Alcosetha's Faya Indy
Casyka's Incredible Bitch
Alcosetha's Fenja


J. van Diest
E. Stammis
J. van Diest
Tussenklasse
1 U RCAC RCACIB

Helga v.d. Vaardekenshoeve

S. van Hamme
Kampioensklasse
1 U CAC CACIB

Alcosetha's Cheyenne

J. van Diest
Tervueren Reuen
Babyklasse
1 VB Beste pup


Crimson van Moned


M. Blankevoort
Jeugdklasse
1 U
2 U

Diego de la Prairie de la Sommerau
Perfect Request of Dark Brightness

D.&.I. Vanpottalsberghe – Goffin
M. Huizinga
Openklasse
1 U CAC CACIB
2 U RCAC RCACIB
3 U
4 U
U
U

High Clearings Cougar
pE Cäsarborg's Foxy Johnnie W
Clovis de Bruine Buck
Casyka's Fool Marco
pE Ughor van Moned
Fledder di Scottatura

A. Collignon
R.J.M.A. Bevers
M.C.G. v.d Steeg – Vroegh
I. Boressen & E. Stammis
J. Bakker
B. & J. Mulders – Boers
Tervueren Teven
Jeugdklasse
1 U RCAC
2 U
3 U
4 U


Casyka's Hornie
Grimmendans Hamika
Kishi Emiko la Tervura
Daylight the Mystic Angel


E. Stammis
D. & I. Vanpottalsberghe – Goffin
A.F.J. Althuizen – Hollem
A.C. v Vogelpoel – Hofman
Openklasse
1 U CAC/CACIB

Casyka's Fickle

E. Stammis
Kampioensklasse
1 U

Freyara di Scottatura

P. &  J. Rietkerk