voor alle Belgische Herder liefhebbers

02-05-2009 Tentoonstellingsuitslagen Belgische Speciale


Tervueren Reuen
babyklasse
1 VB
2 VB


Hufter de Bruine Buck
van de Pillendijk Itza


Edwin Stammis
Anita de Maayer
puppyklasse
1 VB
2 VB

Erwen des Gardiens de Cocagne
Irvine of the Home Port

Frederic Delpierre
Andreas Tsukada
jeugdklasse
1 U beste jeugd
2 ZG
3 ZG
4 ZG
ZG

Casyka's Herro Ares
van de Pillendijk Hagar
van de Pillendijk Hayko
Domburg play the game
Hapash the Red Dragon

Marco en Kasia van Dijk
Anita de Maayer
Jana Gielens
Thora van der Stock
Manuel Hollevoet
tussenklasse
1 U CAC
2 U

Denzel du Bois du Tot
Diëgo de la Prairie de la Sommerau

Joël en Sophie Jouannet
Dirk en Inge Vanpottalsberghe-Goffin
openklasse
1 U RCAC
2 U
3 U
4 ZG

Casyka's Fool
Fandor van het Wouwenhof
Valentino z kovarny to wildfire cdex
Legend of Usky z kovarny

Edwin Stammis en Irene Boressen
Monique Gieres
Phil en Angela Sharp-Moslin
Phil en Angela Sharp-Moslin
kampioensklasse
1 U

Comes of the Home Port

Dirk en Inge Vanpottalsberghe-Goffin
Tervueren Teven
babyklasse
1 VB


Indy the Red Dragon


Ger en Astrid de Haas van Otten
puppyklasse
1 VB

Esprit du Bois du Tot

Robert Bevers
jeugdklasse
1 U
2 U
3 U
4 ZG
ZG

Grimmendans Hamika
Avec Allure van de Lamar
Razou Magenta de Conte de Fée
Quipassa van de Nikaron
Ihatis des Gardiens Fauve

Dirk en Inge Vanpottalsberghe-Goffin
Sandra Dubach
Anne-Marie Smolders
Frits Bonte
Reynald Buitel
tussenklasse
1 U CAC BOB BIS
2 U RCAC
3 U
4 U
U

Droef du Bois du Tot
Hantaywee the Red Dragon
Haika of the Home Port
van de Pillendijk Haave
Casyka's Geisha

Edwin Stammis
Ger en Astrid de Haas van Otten
Nancy Mortelmans-Celis
Anita de Maayer
Dirk en Inge Vanpottalsberghe-Goffin
openklasse
1 U
2 U
3 U
4 U
U

Chanelle des Gardiens de Cocagne
Doline des Louves D'Ymonville
Coup-de-coeur de la Clairiére aux L.
Flamme van het Wouwenhof
van de Pillendijk Hina

Didier Lambert
Sebastien Rutkowski
Axelle van Guyse
Anne Borghijs de Smedt
Nancy Mortelmans-Celis
fokkerklasse
1 U
2 U
3 U
4 U

Vitess Riva van 't Groenveld
van de Pillendijk Hali
Ultra van Moned
Hestia van 't Hof Nadan

Robert Bevers
Anita de Maayer
Monique Blankenvoort
Daniel Beullens-Kiekens
Laekense Reuen
tussenklasse
1 U CAC BOB


Houdini of dazzling Ruby


Simone Lauwers
Laekense Teven
openklasse
1 U CAC
2 ZG


Geena van de Duvetorry
Lenka var Letsager


Marie-France Vercruyse
Carl Augustinus
Groenendaeler Reuen
puppyklasse
1 VB
Irkan Liesbeth Hermans
tussenklasse
1 U CAC BOB

Dandy de Bruine Buck "Tiesto"

J.A.A. van de Riet
openklasse
1 U
2 U
3 ZG


Brendo de Bruine Buck
Achak de Palaemon
Great Aramis of Dark Brightness over Wildfire cdex

W.T.J. Smits
Jenny Janssens
Phil en Angela Sharp-Moslin
fokkerklasse
1 U

Gento of Foxie's Farm

Alfons den Hond
gebruikshondenklasse
1 U RCAC

Aki of Foxie's Family

Diana Noyens
kampioensklasse
1 U

Caine de Bruine Buck

J.A.A. van de Riet
Groenendaeler Teven 
openklasse
1 U RCAC
2 U


Danousch des Iris Noirs
Gina of Foxie's Farm


Sofie Maes
Liesbeth Hermans
gebruikshondenklas
1 U CAC

Dizzy of Foxie's Farm

Alfons den Hond
Mechelaar Reuen
puppyklasse
1 VB


Uaro van de Vaardekenhoeve


Danny van Leugenhagen
jeugdklasse
1 ZG
2 ZG
G
G

Hasco van de Duvetorre
Hooch van de Duvetorre
Harko du Djan Djan
Heckthor

Mario Verslijpe
Koen Suetens
Alain Paquet
Arlette Tristmans
tussenklasse
1 U RCAC
G
Hero Sweet Vulcan
Hadzo van de Duvetorre
Agnes Renders
Johan Weckhuyzen
openklasse
G

Haiduc of Troucheaus

Johan Limbourg
gebruikshondenklasse
1 U
G

Gismo van de Duvetorre
Jeno's Darco

Johan Weckhuyzen
Doris King
kampioensklasse
1 U CAC BOB

Djinn du Hameau Saint-Blaise

Cathrine Cianci-Purnelle
Mechelaar Teven
puppyklasse
1 VB


Iris van de Vaardekenhoeve


Stijn van Hamme
jeugdklasse
G
G
G
G

Hindiana du Djan Djan
Huzzy van de Moerepoort
Hanka du Djan Djan
Hellas des Leus Chapellois

Alain Paquet
Francis Buekenhoudt
Alain Paquet
Nathalie Deleu
openklasse
1 U CAC
G
Chrystalle du Hameau Saint-Blaise
Hoska of Troucheaus
Cathrine Cianci-Purnelle
Johan Limbourg
kampioensklasse
1 U RCAC

Beauty van Bouwelhei

Leon van Rooy