voor alle Belgische Herder liefhebbers

29-11-2009 Tentoonstellingsuitslagen Amsterdam

Keurmeester: Hr. Stuart Mallard (GB)
Groenendaeler Reuen
Puppyklasse
1B
2B


Zilver du Baton Tiroir
Free Hogan of Irresistible Black


S. Bosch
G. Meerholz
Jeugdklasse
1U RCAC
2U
3U
4U

Auke of Dazzling Black
Fandy de Bruine Buck
Buddy
Giono de Bruine Buck

A. Fiks
M.A.W.F. Roozen
B.L & T. Kersten – Verbiesen
E. Draaisma & S. Slotegraaf
Tussenklasse
1ZG
2ZG

Yuzi Timber du Bâton Tiroir
Carbon  Blak’s I Am Zoran

P. de Jong
M.J.  Selie & T. Avezaat
Openklasse
1ZG
2ZG
3ZG
G

Benito de Bruine Buck
Floyd  v.’t Roemah  Andjing
Wild Buck of Dark Brightness
Banjo du  Domaine du Verger

E.A.M. & F.R. Coffa
S.F. Kruizinga – Troff
R. de Wolf
G. van de Haspel – Peperzak
Kampioensklasse
1U CAC CACIB BOB
2U

Lebeau Color of Dreams
Brando de Bruine Buck

S. Smith
W.T.J. Smits
Groenendaeler Teven
Jeugdklasse
1U JCAC RCAC
2U
3U
4ZG


Anouk – Creole van Lana’s Hof
Go Call me Rune de Bruine Buck
Paris Marajuyo
Bonnie Benita Dakota


J. & A. van  de Broek
M.C.G. van de Steeg – Vroegh
M. & W. Hogenhout
A. Pos & S. Vermeulen
Tussenklasse
1U CAC CACIB
2ZG

Original Yazoo of Dark Brightness
Zarah di Locaco

A. & B. Pos
C.L. van Hal
Openklasse
1U RCAC RCACIB

Donna Marajuyo

M. & W. Hogenhout
Kampioensklasse
1U

Hectic Gaïa of Dark Brightness

G. Meerholz & A.M.T. Pos – Gelauf
Keurmeester: Mevr. Bakker–v.d. Woestijne (Ned)
Laekense reuen
Jeugdklasse
1U JCAC


Premium Duvel fan’e Rispinge


M. Jongenelen
Tussenklasse
1U RCAC RCACIB

Houdini of Dazzling Ruby

S. Lauwers
Kampioensklasse
1U CAC CACIB BOB

Hoi Sil of the Border River.

P. & J. Hermans – Janssen
Laekense Teven
Puppyklasse
1VB  Beste pup
2VB
3B


Shepherds Dogmate Bugati Veyron
LongFields Genesis
Fenja Joli de Feja


P. & J.T.I. Hermans – Janssen
S. de Lange – v.d. Velde
L. van Leeuwen
Jeugdklasse
1U JCAC

Polleke Fan’e Rispinge

G. Atema – v.d. Handel
Tussenklasse
1U CAC CACIB
2U RCAC RCACIB
3U
4U

Sheperds Dogmate My Girl
J’Adore Joli de Feja
Opera Var Letsager
Shepherds Dogmate Against all Odds

L.G.M. Elshout
J. Vis
M. Busser – Grobbee
M.M.C. Uiterwijk
Mechelaar Reuen
Jeugdklasse
1ZG


Casyka’s Ituha


T. Jellicoe & E.A. Stammis.
Openklasse
1U CAC CACIB

Gotan Sweet Vulcan

Tahon – Smets
Mechelaar Teven
Jeugdklasse
1U CAC BOB
2U RCAC


Casyka’s Incredible Bitch
Briska v.h. Schothorsterpark


E.A. Stammis
C.M. Koertse – v.d. Pluym
Keurmeester: Hr.David Cavill (GB)
Tervueren reuen
Reuen puppyklasse
1VB   Beste pup


Blue van Moned


H.H.J Westerink
Jeugdklasse
1U JCAC
2ZG

Domburg Play the Game
Gentle Guardian van de Schagerwaard

T. van de Stok
E. van Aalst
Tussenklasse
1U
2U
3U
4ZG

Tyboki’s Junior – Hope
Munchanga’s Hurricane
Blue Dodge Nitro van Moned
Quantas v. Nikaron


C. van Dijk
C. de Rouck
L.M. Peeters
L. Wenting & Th. Coolen

Openklasse
1U CAC CACIB BOB
2U RCAC RCACIB
3U
4U
ZG
ZG
ZG

Zion van Moned
Fledder di Scottatura
Farouck di Scottatura
Casyka’s Fool
Figaro di Scottatura
Errando Bonishya la Tervura
Tyboki’s Jettix – Juran

W. van Lancker
B. & J. Mulders – Boers
R. & E. Rommers
I. Boressen & E. A. Stammis
C.A.W.J. de Jongh
R. van Rijn
S.J. Spek – Heijkoop
Kampioensklasse
1U
2U
3U

Vegas van Moned at Domburg
Be My Levy the Mystic Angel
Asgaard des Louves d’Ymonville

L. Collins & N.E. Mackie
A. C. van Vogelpoel – Hofman & S. Wiekenkamp
W.M. van Deijl
Veteranenklasse
1ZG

Kjerl – Quincy v. Nikaron

N. & H. Visch
Tervueren Teven
Jeugdklasse
1U
2U
3ZG
4ZG
G


Tziganes Allora Bella E Impossible
Even Sweeter the Mystic Angel
Kishi Emiko la Tervura
Daylight the Mystic Angel
Hautesse di Scottatura


J. & M. Schuurhuis
F. & N.A Versteeg
A.F.J Althuizen – Hollem
W.A. & A.C.v Vogelpoel – Hofman
H. van Blerk
Tussenklasse
1U CAC CACIB
2U
3U
4U
U

Hantaywee the Red Dragon
Chiara – Ananda Riska
Tyboki’s Jade
Domburg Shineout for Moned
Droef du Bois du Tôt

G. de Haas &. A. van Otten
F. de Kloet
J.E. van Veen
M. Blankevoort
E.A. Stammis
Openklasse
1U RCAC RCACIB
2U

Casyka’s Fickle
Filou van Labayo

E.A. Stammis
B. Steltenpool
Kampioensklasse
1U

Freyara di Scottatura

P. & J. Rietkerk