voor alle Belgische Herder liefhebbers

06-03-2010 Tentoonstellingsuitslagen MartiniDogShow Groningen


keurmeester Dhr. A.Klapproth (D)
Klasse en Kwalificatie Naam Hond Eigenaar
Groenendaeler Reuen
Puppyklasse
1 Veel Belovend Beste Pup


Royal Lion of Dark Brightness


B.H.Viel
Jeugdklasse
1 Uitmuntend
2 Uitmuntend
3 Zeer Goed

Free Hogan of Irresistbel Black
Quick Quinten of Dark Brightness
Wion v't Guitpad

G.Meerholz & G. Schuurman
E.Rietman-Burghart
E.P.Withaar-Patzlaf
Tussenklasse
1 Uitmuntend CAC CACIB BOB

Giono de Bruine Buck

E.Draaisma
Openklasse
1 Uitmuntend RCAC RCACIB
2 Uitmuntend
3 Zeer Goed

Krazy Mr. Mambo of Dark Brightness
Sandcastle's Quittin Time
Item Marajuyo

I.Wunnink
S.Taylor & S.Shaw
W.Hogenhout & M.Hogenhout
Groenendaeler Teven
Puppyklasse

1 Veel Belovend


Royal Ayla of Dark Brightness


C.Moedt
Jeugdklasse
1 Uitmuntend RCAC
2 Uitmuntend
3 Uitmuntend
4 Zeer Goed

Anouk Creole van Lana's Hof
Bonnie Benita Dakota
Pitoux Marajuyo
Wira v't Guitpad

J.v.d.Broek & A.v.d.Broek
A.Pos & S.Vermeulen
J.W.F.Veldman
J. de Vries
Tussenklasse
1 Uitmuntend CAC CACIB
2 Zeer Goed
3 Zeer Goed

Go Call Me Rune by de Bruine Buck
Orina Marajuyo
Visuri v't Guitpad

M.C.G.v.d.Steeg-Vroegh
J.W.F.Veldman
I.M. Engelkens
Openklasse
1 Zeer Goed
2 Zeer Goed

Vega de Bruine Buck
Kita Marajuyo

R. Roozen
W.Hogenhout & M.Hogenhout
Tervueren Reuen
Jeugdklasse
1 Uitmuntend
2 Uitmuntend
3 Zeer Goed


Crismon van Moned
Diego Resistance is Futile
Igor v't Guitpad


M.Blankevoort
I.Meulman & M.Hemelaar
W.Vaartjes
Tussenklasse
1 Uitmuntend CAC CACIB BOB BIG3

Caska's Genderow "jovi"

E.A.Stammis & M.v.d.Linden
Openklasse
1 Uitmuntend RCAC RCACIB
2 Uitmuntend

Casyka's Endanger
Tyboki's Junior Hope

E.A.Stammis
C. van Dijk
TervuerenTeven
Jeugdklasse

1 Uitmuntend
2 Uitmuntend
3 Zeer Goed
4 Zeer Goed


Casyka's Hornie
Even Sweeter the Mystic Angel
D'Mara Resistance is Futile
Notre Belle Amie du Fauve Beauté


E.A.Stammis
M.Frank & N.A.Versteeg
J.W. van der Burg
S.M.Brom
Tussenklasse
1 Uitmuntend
2 Zeer Goed

Bohemian Rapsody of Pure Passion
Helisah v't Guitpad

S.Ravalico
C.J.H.Piest & J.Piest
Openklasse
1 Uitmuntend  CAC CACIB
2 Uitmuntend

Abouda de la Tyvell
Tziganes Allora Belle e Impossible

W.Buikema-Elzinga
J.Schuurhuis & M.Schuurhuis
Kampioensklasse
1 Uitmuntend RCAC RCACIB

Amazing Savannah

S.Ravalico
Laekense Reuen
Puppyklasse
1 Veel Belovend Beste Pup


Shamrock vår Letsager


M.Busser-Grobbee & J.v.d.Gouwe
Jeugdklasse
1 Uitmuntend
2 Zeer Goed

Giel Gusten Tjammes End
Premium Duvel fan 'e Rispinge

D.Conrad
M.Jongenelen
Tussenklasse
1 Uitmuntend CAC CACIB

Hummer de la Tyvell

L.Kapelle
Kampioensklasse
1 Uitmuntend RCAC RCACIB

Arris Tammo Tjamme's End

A.G.v.d.Walle & P.P.Colijn
Laekense Teven
Jeugdklasse

1 Uitmuntend RCAC
2 Uitmuntend


LongFields Genesis
Guusje Ghitte Tjamme's End


S.de Lange-v.d.Velde
P.P.Colijn
Openklasse
1 Uitmuntend CAC CACIB BOB
2 Uitmuntend RCACIB

Opera vår Letsager
Dille Wichtje Duvel Tjamme's End

M.Busser-Grobbee
A.G.v.d.Walle & P.P.Colijn
Mechelaar Reuen
Jeugdklasse
1 Uitmuntend


Alcosetha's Fargonaute


R.Pascha & M.Suring
Tussenklasse
1 Uitmuntend CAC CACIB

Alcosetha's El Caracho

J.Jensma
Openklasse
1 Uitmuntend RCAC RCACIB

Gigi Simply Divine

H. de Jonge
Mechelaar Teven
Jeugdklasse

1 Uitmuntend CAC BOB
2 Zeer Goed


Alcosetha's Faya Indy
Casyka's Incredible Bitch


J.W.van Diest & A.Adams
E.A.Stammis
Kampioensklasse
1 Uitmuntend RCAC CACIB

Alcosetha's Cheyenne

J.W.van Diest & A.Adams