voor alle Belgische Herder liefhebbers

05-04-2010 Tentoonstellingsuitslagen Paasshow Leeuwarden


Keurmeester  Dhr. S. Peter (DE)
Klasse en Kwalificatie Naam Hond Eigenaar
Groenendaeler Reuen
Jeugdklasse
1 Uitmuntend
2 Uitmuntend


Free Hogan of Irrisistible Black
Special Marajuyo


G. & G. Meerholz-Schuurman
H.A. Duyst
Tussenklasse
1 Zeer goed

Giono de Bruine Buck

E. Draaisma & S. Slotegraaf

Openklasse
1 Uitmuntend CAC CACIB BOB
2 Uitmuntend RCAC RCACIB


Krazy Mr Mambo of Dark Brightness
Item Marajuyo

I Wunnink
W & M Hogenhout
Groenendaeler Teven
Jeugdklasse
1 Uitmuntend CAC
2 Zeer Goed
3 Goed


Fidji of Irresistible Black
Bonnie Benita Dakota
Pitoux Marajuyo


J. Beckers
A. Pos & S. Vermeulen
J.W.F. Veldman
Tussenklasse
1 Zeer Goed
2 Zeer Goed

Ousha Marajuyo
Go Call me Rune by de Bruine Buck

J.M. de Wint
M.C.G. v.d. Steeg-Vroegh
Openklasse
1 Zeer Goed

Orina Marajuyo

J.W.F. Veldman
Tervueren Reuen
Jeugdklasse
1 Uitmuntend


Igor van 't Guitpad


W. Vaartjes
Tussenklasse
1 Uitmuntend RCAC RACIB

Casyka's Genderow "jovi"

E.A. Stammis & M v.d. Linden

Openklasse
1 Uitmuntend CAC CACIB BOB
2 Uitmuntend
3 Zeer Goed


Tyboki's Junior-Hope
Casyka's Endanger "Bart"
Clovis de Bruine Buck

C. van Dijk
E.A. Stammis
M.C.G. v.d. Steeg-Vroegh
Tervueren Teven
Jeugdklasse
1 Uitmuntend CAC
2 Zeer Goed
3 Zeer Goed


Casyka's Hornie
Notre Grande Amour du Fauve Beauté
Norte Belle Amie du Fauve Beauté


E.A. Stammis
T.H. Verkroost & S.A.C. Hermans
J.M. Wiggerts & S.M. Brom
Jeugdklasse
1 Zeer Goed
2 Zeer Goed

Tziganes Allora Bella E Impossible
Abouda de la Tyvell

J. Schuurhuis & M. Schuurhuis
W. Buikema-Elzinga & R. Buikema
Laekense Reuen
Jeugdklasse
1 Zeer Goed


Premium Duvel fan 'e Rispinge


M. Jongenelen
Laekense Teven
Jeugdklasse
1 Zeer Goed
2 Zeer Goed
3 Zeer Goed

 

Léah Joli de Feja
Polleke fan 'e Rispinge
Guusje Ghitte Tjamme's End



A.C. de Waard
G. Atema v.d. Handel
P.P. Colijn
Openklasse
1 Uitmuntend CAC CACIB BOB

Dille Wichtje Duvel Tjamme's End

P.P. Colijn & G. v.d. Walle
Veteranenklasse
1 Uitmuntend RCAC RCACIB

Yentl van de Schranshoeve

S. de Lange v.d. Velde
Mechelaar Reuen
Jeugdklasse
1 Uitmuntend CAC
2 Uitmuntend RCAC


Casyka's Ivar
Alcosetha's Fargonaute


R. Mulder & J. Gerritsen
R. Pascha & M. Suring
Mechelaar Teven
Jeugdklasse
1 Uitmuntend CAC BOB
2 Uitmuntend


Casyka's Incredible Bitch
Alcosetha's Fancy


E.A. Stammis
E. v.d. Zon & J. Oosterveen
Kampioensklasse
1 Uitmuntend RCAC RCACIB

Alcosetha's Cheyenne

J.W. van Diest & A. Adams