voor alle Belgische Herder liefhebbers

30-05-2010 Tentoonstellingsuitslagen NVBH Clubmatch

 

Keurmeester F. Aertgeerts
Kwalificatie en plaatsing Naam Hond Eigenaar
Groenendaeler Reuen
Openklasse
1U
2U
3U
4U
U
U
U
U
U
U
ZG
ZG
ZG
ZG
ZG
ZG
ZG
ZG


Denver de Bruine Buck
Victory de Condivicnum
Becanbrie Rohan at Linvetts
Verlain G Dell 'Alta Via
pE. Kay
Item Marajuyo
Krazy Mr Mambo of Dark Brightness
Dandy de Bruine Buck JW'08 Bsg.'09
Blackfever Alvaro
Dolor de la Fureur du Crépescule
Eros - Salut de Bruine Buck
Chuck v Lana's Hof
Nero of the First Triangle
Bono de Bruine Buck
Achak de Palaemon
J.Kamp. Mistral Creöle van Lana's hof
Yuzi Timber du Bâton Tiroir
Curtis du Bois du Tôt



A. van Dorp
Mr.&.Ms de Wilde
R. Grevett.&.Y. Westley
S. Laurencon
J.J.T.M. van Boxtel
W.&.M. Hogenhout
J.Wunnink - van Elburg
J.A.A. van de Riet
J. v.d Laarschot
L.J.Mijnders
J.&.E. van Tiem
B. Thönissen
S. Hundurel
A. Neervoort
J. Janssens
A. Sterk
P. de Jong
Muriel Piddoubny

Tussenklasse
1U RCAC
2U
3ZG
4ZG
ZG
ZG

Xanova Wolf Walker
Gyro de Bruine Buck
Giono de Bruine Buck
Dusty - Creöle v Lana's Hof
Carbon Black's I am Zoran
Carbon Black's Ike

J. Streater
S.&.R. Dubach
E. Draaisma
A.J.M Cozijn
M.J. Selie
A.M.G.I. Stiphout - Kurcsics
Jeugdklasse
1U
2U
3U
4U
U
U
U
ZG
ZG
G

Special Marajuyo
Milan de la Ferme Farouche
Zaphyr du Bâton Tiroir
Free Hogan of Irresistible Black
Fasco of Irresistible Black
Hurricane v.d Schagerwaard
Hector de Bruine Buck
Rasco Marajuyo
Royal Lion of Dark Brightness
Speed Marajuyo

H.A. Duijst
P. van Dongen
A. van Brussel
G. Meerholz
S. Wolff
S.J. van Haneghem
D.&.J. de Bruin
H. Breen
B.H. Viel
S. Schoute
Fokkersklasse
1U
2U
3U

Fandy de Bruine Buck
Spike - Donna v Lana's Hof
Banjo du Domaine du Verger

M. Roozen
J. Scheepers
G. v d Haspel - Peperzak
Gebruikshondenklasse
1U

Ural G Dell 'Alta via

E. Giotti
Kampioensklasse
1U CAC
2U
3U
4U
U
U

Kamp.Sr.pE.Caine Bruine Buck W'08
Zsimba des Terres Bergères
Uk Kamp.Lebeau Coulor of Dreams
Kamp.Quinto Rival de Bruine Buck
Kamp. Croozer de Sincfal
Brat Black z Kovárny

J.A.A. van de Riet
V. Uduardy
S.J.A. Smith
J.&. E van Tiem
V. Vanderbeken
E .&. D Goyvaerts - Buytaert
Veteranenklasse
1U
2U
3ZG
4ZG


Storm de Bruine Buck
Bento ibn Greco de Bruine Buck
Kamp.Arco du Pré du Vieux Pont
pE.Kamp.Jesmar Jarrèll Marajuyo.Ned Kamp.G&G

A. Neervoort
D.&.J. de Bruin
P. Gerrits
M. van der Zalm
Keurmeester: S. Dubach  
Puppyklasse
1VB
2VB
3VB
4VB
VB
VB
B
B

Noir de la Ferme Farouche
Pavarotti Eninez II Vero Bene Amico
Sioux Riva du Domaine du Verger
Ischa of the First Triangle
Indy of the First Triangle
Speedy Force of Dark Brightness
Belgerac Dutch Timor
Apache Riva du Domaine de Verger

B. Kleveringa
H. Dekker
J. Wiersma
F. Schaad
M. van der Zalm
M.E.B. Bosveld - Roes
Y. Voets
P. Noordzij
Keurmeester J. Mc Andie
Groenendaeler Teven
Openklasse
1U
2U
3U
4U
U
U
U
U
ZG
ZG
ZG


Go Call me Rune by de Bruine Buck
Dolcevita dell'Alta Via
Bastia G Dell 'Alta Via
Nigt Dreamer del Castel Sardo
Fina
Duchesse de Bruine Buck
Amieducoeur G Dell ' Alta Via
Blake Rose vom Johannisbach
Berkens 'Almaro Eninez
Alegria Negro's Cimi
Channée van de Schagerwaard


M.C.G. van de Steeg - Vroegh
H. Jürgen Fischer.&.M.Matzner
A. Cordani
A. Mulders
A.M. van Schaik
L.E. Houmes - Broodman
L. Grazioli Gautier
R.&.H. Hente
B. Jacobsen
M. Bugel
D. Pigge - Pluimers
Tussenklasse
1U
2U
3U
4U
U
U
U
U
U

Ebontide Tabou
Floortje de Bruine Buck
Anouk Creöle van Lana's Hof
Gaia du Chemin des Sorciéres JK
Xanova Mist Walker
Ousha Marajuyo
Denebola G Dell 'Alta Via
Carbon Black 's Iggy Pöp
Helloween von Lucy 's Hof

R .&. J Clifford
L. Hoffmann
J. van den Broek
K.V. Udvardy
J. van Sabben
M.Hogenhout.&.J.M.v.d Wint
A. Ramognino
I. Bergsma
S. Hoffmann
Jeugdklasse
1U
2U
3U
4U
ZG
ZG
ZG
ZG

Zeina du Bâton Tiroir
Xanova Midnight Lace
Obsession from Black Velvet's Home
Cutie Balpoa
Fergi of Irresistible Black
Honey de Bruine Buck
Zayane du Bâton Tiroir
Royal Shanti of Dark Brightness

J. Stokla - Bakker
B.Robinson
C.W.M. Verhoeven
E. Camus
Tk.W. de Vos
D. Hoffmann
N.v.d Rijt.&.N. Meulenbroeks
A.&.A. Sonneveld
Fokkersklasse
1U CAC BOB CW'10
2U
3U
4U
U
ZG
ZG

pE. Vega de Bruine Buck
Liquid Marajuyo
Nuch Breakpoint's Nike of Ella
Bami Balpoa
Original Yazoo of Dark BrightnessW'09
Ghandi v 't Buisengat
Amy Iris du Domaine du Verger

R.&.T. Roozen
M.&.W. Hogenhout
P .&.K Sandh
B. Polackova
B .&. A. Pos
M. &. R.A. de Jong - Buis
G. v d Haspel - Peperzak
Kampioensklasse
1U RCAC
2U
3U
4U
Kamp.Vanessa nat du Chemin des Sorsières
Kp.Rachel-Creöle v Lana's Hof JW-JK
Hectic Gaïa of Dark Brightness
Farrah van 't Sparrebos
S.J. van Haneghem

J. Scheepers
G. Meerholz
E .&. D.Goyvaerts - Buytaert
Veteranenklasse
1U

Ceres Xacha

A. Neervoort
Keurmeester: S. Dubach  
Puppyklasse
1VB
2VB
3VB
4VB
B

Wjera Eninez il Vero Bene Amico
Speedy Limit of Dark Brightness
Isis of the First Triangle
Newty de la Ferme Farouche
Kaya

H.E. Dieckman
F.C. van Leeuwen
D. Pigge - Pluimers
L.J.en I.C. Mijnders
E. Wiggers
Keurmeester: J. Ebels
Laekense Reuen
Openklasse
1ZG
2ZG


Diesel v't Isabellahofke
Zfitz Chevalric v 't Brugske


M. Golem
M.M.C. Segers
Tussenklasse
1U
2ZG

Premium Duvel fan'e RispingeJK.JW09
Hummer de la Tyvell

M. Jongenelen
L. Kapelle .&. Hr.vd Vrugt
Jeugdklasse
1U RCAC
2U
3U
4U
U
ZG
ZG
G
M
diskw

Shepherds Dogmate Dodge Viper
Giel Gusten Tjamme's End
LongFields Milow
Shamrock Var Letsager
LongFields Seal
Gienus Gunnar Tjamme's End
Baron Joli de FeJa
Donahue Var Letsager
Ares van Silkeborg's
Shepherds Dogmate Aston Martin

M.H.J.E. Hermens - Schrijnemaekes
C. Detlef
H. Streicher
M. Busser.&.J. v.d Gouwe
F.J. Stricker
C.M.  Ligtelijn
T. Spreutels
A. Bottemanne
J.B.C  de Nijs .&. J.A.J Voguurs
M. Kirsch-van Nui
Kampioensklasse
1U CAC BOB CW'10
2U
Kamp.Hoi Sil of the Border River. Crufts W'09
Shepherds Dogmate Son of Man

P. Hermans
A. Saunders
Veteranenklasse
1U
Kamp. Zorax van de Duvetorre WW'02.GG2 J. Hermans - Janssen
Laekense Teven
Openklasse
1U
2U
3U
4U
U


Shepherds Dogmate Against all Odds
J'Adore Joli de Feja  JK
Shepherds Dogmate My Girl
Dille Wichtje Duvel Tjamme's End
Bianco


M.M.C. Uiterwijk
J. Vis
L.G.M. Elshout
P.P. Colijn
H. Streicher
Jeugdklasse
1U CAC
2U
3U
4U
U
U
U
U
ZG

Shepherds Dogmate Bugatti Veyron
Shepherds Dogmate Spijker
LongFields Genesis
Chevalric's Adorable Aylah
Aimée Joli de Feja
Van Silkeborg's Arlette
Fenja Joli de Feja
Leah Joli de Feja
LongFields Santana

J.T.I. Hermans - Janssen
H. Jongen
S. de Lange - van de Velde
M.M.C. Segers
M.M.C. Segers
G. Atema - v.d Handel
L. van Leeuwen
A.C. de Waard - Hogenbirk
R .&.L. van der Heijden
Fokkersklasse
1U

Guusje Ghitte Tjamme's End

P.P. Colijn
Kampioensklasse
1U RCAC
2U
3U
4U
U

pE LongFields Nueva Esperanza W'05
Gaya van de Baarbeekhoeve
Kamp. Ciuma Cestar Tjamme's End
LongFields Fenna Forte Dei Marmi
Aurphee de la Tangi Morgane

S. de Lange - van de Velde
Sandra Gehke
J.T.I. Hermans - Janssen
J. Vis
M. Busser Grobbee

Veteranenklasse
1U
2U


Elite A. Yentl van de Schranshoeve
McWilliam's Femke

S. de Lange - van de Velde
M&H Busser
Keurmeester: J. Ebels
Mechelaar Reuen
Openklasse
1U CAC BOB CW'10
2U
3ZG


Gotan Sweet Vulcan
Gigi Simply Divine
Hero Sweet Vulcan


T. Smets
H. de Jong
A. Renders
Jeugdklasse
1U

Lago van de Vaardekenshoeve

S. van Hamme
Gebruikshondenklasse
1U

Faust van Balderlo

O. Boholdt
Kampioensklasse
1U RCAC
2U

Sr.Kamp. WW Dargo Novterpod
Kamp.Korad Subtils Jussi NW '09

V. Kracikova
B. Roaldseth
Keurmeester: S. Dubach
Babyklasse
1VB

Toxic Richie of Dark Brightness

B .&. A. Pos
Keurmeester: J. Ebels  
Mechelaar Teven
Openklasse

1U
2U


Bahrani des Iles Fidji
Hanna Sweet Vulcan


N. Tahon - Figoureux
B. Roaldseth
Tussenklasse
1U

Ghaliya de le Belle Pitou JK

M. Hendriks
Jeugdklasse
1U CAC
2U RCAC
3ZG

Alcosetha's  Farida
Iris van de Vaardekenshoeve
Esprit d 'Amour

E. Groothuizen
S. van Hamme
M. Hendriks
Fokkersklasse
1ZG

Cinquants Lean

W.M. Raymakers
Gebruikshondenklasse
1ZG

Shywa vom Greifenring IPO 3

B .&. A. Pos
Kampioensklasse
1U
2U

Beauty van Bouwelhei
Belgross Petit Fleur

L. van Rooy
O. Boholdt
Keurmeester: S. Dubach  
Puppyklasse
1VB

No How Young Star

N.Tahon - Figoureux
Keurmeester W.M. van Deijl

Tervueren Reuen
Openklasse
1U RCAC
2U
3U
4U
U
U
U
U
U
U
U
U
ZG
ZG
ZG
ZG



Zion van Moned
Blackwater's Blue Ocean
pE. Amigo Ingoz de la Tyvell
Furac van de Hoge Laer
Gwydion van de Hoge Laer
Iëgo Marajuyo
Sr. Fandor van het Wouwenhof
Yago van de Lamar
Vie for Vendetta van Moned
Xismo van Moned
Grimmendans Gabor
Exus de la Tyvell
Empire Bougien v.d Hoge Wakers
Amazing Earl Grey for your Eyes Only
Munchanga's Hurricane
Keen ody z Kovárny


W. van Lancker
B. Brendler
H. Pol
V. van Bresseleers
M.H. Delsink - van Dalen
D.C. v.d Tempel - Rotteveel
M. Gieres
J. Smid
M. Leimena
Fam. Dekens
G. Müller
H. Pol.&.H.J. Holsbrink
L. van Triest
C. Stoltenkamp
C. de Rouck
S. Jansma
Tussenklasse
1U
2U
3U
4U
U
ZG
ZG
ZG
ZG
ZG
ZG

High Clearings Harley
Breakpoint's Rubin of Coke
Diëgo de la Prairie de la Sommerau JK
van de Pillendijk Hagar
Gentle Guardian van de Schagerwaard
Hayco di Scottatura
Diesel the Mystic Angel
Dreamer the Mystic Angel
Domburg Play the Game
Perfect Mission of Dark Brightness
German Boy van de Schagerwaard

V. van Bresseleers
P .&.K Sandh
D.&.I Vanpottalsberghe - Goffin
A. de Maayer - Oosterbos
E. van Aalst
H. Revier
C. van Zwol
E. Deen.&.D.de Leeuw
T. van der Stok
A. Labee
M. Albersmann
Jeugdklasse
1U
2U
3U
4U
U
U
ZG
ZG
ZG
ZG
G

Joëlle van Labayo
Vita Valesca Barcly
Chevy Tjinta from Faya's Home
Kajak van Labayo
Falko the Mystic Angel
Godric Djuk vom Waldecker Land
Harry di Terra Meiga
Jina Langu Ni Excalibur Eyck
Eye Cather the Mystic Angel
Fender the Mystic Angel
Jedi Eema Dari Mana

P. Krommenhoek
J.J. Damink - Koster
C.M. Hoolmans
C.E. Becker - van Vliet
W. Tijnagel
S. Wolff
S. Debaets
M.P.A.H. de Graaf
W. Verbakel
E. Verbakel - Lucassen
D. Calis
Fokkersklasse
1U
2U
3ZG

Kamp. Be my Levy the Mystic Angel
Casyka's Genderow JK
Fausto v 't Herent

A.C. van Vogelpoel - Hofman
E. Stammis .&. M. van der Linden
A. Kuijlaars
Gebruikshondenklasse
1U
2U

Hayk of the Home Port Sel B.10
Chuck von der Feldstiege

S. Vermeylen
A. Katemann
Kampioensklasse
1U CAC
2U
3U
4U
U

Fledder di Scottatura
Sr.pE Breakpoint's Grand Duc of Coke
Cosmos de Sincfal
Fila de le Tyvell
pE.Sr.  Comes of the Home Port

B.&.J Mulders - Boers
P .&.K Sandh
J.Smith
T. Hulsund .&. J. Lyster
D .&.I Vanpottalsberghe - Goffin
Veteranenklasse
1U

Smika van Sprangerhof

E. Stammis
Keurmeester: S. Dubach  
Babyklasse
1VB Beste Baby
2VB
3VB
4VB
VB
VB
VB
VB
B

Livani 's Ars Vivendi
Livani's Amido
van de Pillendijk Jagger
Livani's Aspire
Eran de la Jetée
Diesel
Joeri v.d Cart Hill Village
Jelle v.d.Cart Hill Village
Livani's Apologize

Fam. Klinke
G. Müller
S. Steinheimer
W.&.R. Lennartz
C. Wennink Stomphorst
J.G. Knoppel
P.E.M. Verschuren - v.Boxsel
P.E.M. Verschuren - v.Boxsel
W. Lehna
Puppyklasse
1VB Beste Puppy
2VB
3VB
4VB
VB
B

Darco Quinty from Faya's Home
Django Quinty from Faya's Home
Gibson von der Feldstiege
Jareck de Bruine Buck
Bungee
Gyan von der Feldstiege

R. van Deenen
I. Tabois
S. Schwenke
S. Slotegraaf
A.E.M de Rooij
C. Ernst
Keurmeester: B. Harlem
Tervueren Teven
Openklasse
1U RCAC
2U
3U
4U
U
U
ZG
ZG
ZG
ZG
ZG
ZG
ZG
ZG
G


Droef du Bois du Tôt
Dolce Vita du Bois du Tôt
pE.Vite Moon v.d Lamar
Alanis de la Tyvell
Xummer van Moned
Casyka's Enigma
Hester van 't Herent
Lacy v.d Ollandse Werf
Amazing Beauty for your Eyes Only
Nuka v Nikaron
Cinderela T Dell 'alta Via
Vasha Moon v.d Lamar
Tzigane Allora Bella Impossibile JW'09
Xsofi la Toma Dart
Zowie van Moned


E.A. Stammis
M.D. Fanny
J.J.M .&. S.Dubach
H. Kapelle
M. Blankevoort
C. van Geel
C.J.M. van Wijk
T.P.W  Heesen
M. Teygeler
V. Ketelaars
E. di Stefano
C.J.M Filippini
J .&. M Schuurhuizen
J. Was
J.M. Andrews
Tussenklasse
1U
2U
3U
4U
U
U

Grimmendans Hamika
Grimmendans Honey
Briële Razou van 't Groenveld
Jouna van Labayo
Zilla van de Lamar
Djuna the Mystic Angel

D.&.I Vanpottalsberghe - Goffin
Norbert Pozsonyi
R. Bevers
J.G. Verburg
J. van Sabben
J.G. Timmer
Jeugdklasse
1U
2U
3U
4U
U
U
ZG
ZG
ZG
ZG
ZG
ZG

Esprit du Bois du Tôt
Toko Deabei
Casyka's Junkie
Vita Valesca Briska
Qyra Jarah de Conte de Fée
Ivory de la Belgerie
Alva von Danuwa
Hermelien di Terra Meiga
Even Sweeter the Mystic Angel
Indy the Red Dragon
Razou Magenta de Conte de Fée
Annie von Danuwa

R. Bevers
B. Steltenpool
E. Brauer
R. van Westrenen
G. Molnar
C. de Rouck
M. Hünting
E .&. D.Goyvaerts .&. Buytaert
M. Frank
G.de Haas.&.A.van Otten
A.M. Smolders
A. Schmidt
Fokkersklasse
1U CAC BOB BIS CW'10
2U
3U
4U
U
U
U
U

Bling Bling du Bois du Tôt
Zaza van Moned
Ezra van Labayo
Hantaywee the Red Dragon
van de Pillendijk Hali
Ginger di Terra Meiga
Xanova lady Eoeyn
Casyka's Disaster JW'07

J.&.S. Jouannet
M. Blankevoort
B. Steltenpool
G.de Haas.&.A.van Otten
A. de Maayer
E .&. D.Goyvaerts - Buytaert
B. Robinson.&.T.Goode
E. Stammis
Kampioensklasse
1U
2U
3U
4U

Kamp. Chanel de Sincfal
Bohemian Rapsody of Pure Passion
Wiktoria Dart
Amazing Savannah

C. Maljers
S. Ravalico
J. Was
S. Ravalico
Veteranenklasse
1U
ZG

Krissy van Nikaron
Angelika Oridix

L. Wenting .&. T. Coolen
J.  Was
Keurmeester: S. Dubach  
Babyklasse
1VB
2VB
3VB
4VB

Livani's Alyve
Havanna von der Feldstiege
Livani 's Allure
Celeste v.h Schothorsterpark

K.H. Zimmermann
M. Albersmann
D.&.J. Hesselmann
J.F.W Reugebrink
Puppyklasse
1VB
2VB
3VB
4VB
VB
VB
VB
VB
VB
VB
VB
VB

Jolie de la Tyvell
It's only me di Scottatura
Kaja vom Egelschütz
Ispa the Red Dragon
Cato Bella Eninez il Vero bene Amico
Ganja von der Feldstiege
Geraya von der Feldstiege
Editha Kyra de la Croix aux Chevaux
Kessy vom Egelschütz
Speedy Overdose of Dark Brightness
Senti Kayenne de Conte de Fée
Eyscha Daisy de la Croix aux Chevaux

H. Kapelle .&. C.van Velsen
J. Wodak
A. Müller
G.de Haas.&.A.van Otten
B. Jacobsen
S. Hofschröer
J.M. van der Linden
M.E. Dieckman
W. Hoogen
A. Pos .&.T. de Vries
J. de Kok
J.H. Dieckman