voor alle Belgische Herder liefhebbers

18-07-2010 Tentoonstellingsuitslagen Lokeren (België)

Keurmeester alle variëteiten: dhr. P. Lawless (IRL)
Klasse en Kwalificatie Naam Hond Eigenaar
Tervueren Reuen
Jeugdklasse
1 Uitmuntend beste jeugd
2 Uitmuntend


Grimmendans Iano
Jedi Eema Dari Mana


E. Pringels
D. Calis
Tussenklasse
1 Uitmuntend
2 Zeer Goed

Hayko van de Pillendijk
Harry di Terra Meiga

J. Gielens
S. Debaets

Openklasse
1 Uitmuntend CAC
2 Uitmuntend RCAC
3 Uitmuntend
4 Uitmuntend
Zeer Goed


Goshri van de Hoge Laer
Grimmendans Guttci
Van de Pillendijk Hagar
Gishri van de Hoge Laer
Houral of the Smart Spirit

Desmedt-Verheerstraeten
G. Gerards
A. de Maayer
Desmedt-Verheerstraeten
S. Charlent
Gebruikshondenklasse
1 Uitmuntend beste gebruikshond
2 Uitmuntend 

Grimmendans Eamon
Galdric of the Smart Spirit

F. Aertgeerts
E. Chantraine & C. Nols
Babyklasse
1 Belovend 

Justmylo The Best For You

K. Ruyssinck
Tervueren Teven
Jeugdklasse
1 Uitmuntend

Indy the Red Dragon

De Haas & Van Otten
Tussenklasse
1 Uitmuntend RCAC
2 Uitmuntend

Bohemian Rapsody of Pure Passion
High Clearings Hakira

S. Ravalico
Bostoen-Bremeersch

Openklasse
1 Uitmuntend
2 Uitmuntend
3 Zeer Goed


Van de Pillendijk Hali
Hantawee the Red Dragon
Drakhane du Bois de la Licorne

A. de Maayer
De Haas & Van Otten
Chantraine & Nols
Kampioensklasse
1 Uitmuntend CAC BOB

Amazing Savannah

S. Ravalico
Puppieklasse
1 Veelbelovend beste pup
2 Veelbelovend 
Vigilia Sacre Irina
Ispa the Red Dragon
Chantraine & Nols
De Haas & Van Otten
Babyklasse
1 Veelbelovend 
Jolinka The Best For You C. Voets
Laekense Reuen
Jeugdklasse
1 Uitmuntend


Aoike Joli de FeJa


A. van der Aa
Tussenklasse
1 Uitmuntend CAC

From Laeken Paradis Hiba

E. Laenen
Openklasse
1 Uitmuntend RCAC

Houdini of Dazzling Ruby

S. Lauwers
Gebruikshondenklasse
1 Uitmuntend

Trouble-Ofinka

B. Broekx
Laekense Teven
Jeugdklasse
1 Uitmuntend beste jeugd 


LongFields Genesis


S. de Lange-vd Velde
Tussenklasse
1 Uitmuntend RCAC
2 Uitmuntend
3 Uitmuntend

Aimée Joli de FeJa
Chevalric”s Adorable Aylah
From Laeken Paradis Hlifhaski

M.M.C. Bastiaansen-Segers
M.M.C. Bastiaansen-Segers
B. Broekx
Openklasse
1 Uitmuntend CAC BOB 

Tacha-Ofinka

B. Broekx
Gebruikshondenklasse
1 Uitmuntend beste gebruikshond 

Lyra vår Letsager

B. Broekx
Groenendaeler Reuen
Jeugdklasse
1Uitmuntend BOB beste jeugd
beste vd Belgische rassen
2e in rasgroep 1
Ian de Bruine Buck
H. & M. van der Elst
Openklasse
1 Uitmuntend RCAC 

Dandy de Bruine Buck

J.A.A. van de Riet
Kampioensklasse
1 Uitmuntend
2 Uitmuntend 

Brat Black z Kovarny
Caine de Bruine Buck

Goyvaerts-Buytaert
J.A.A. van de Riet
Veteranenklasse
1 Uitmuntend beste veteraan

Arco du Pré du Vieux Pont

P. Gerrits
Groenendaeler teven
Jeugdklasse
1 Uitmuntend  


Inca de Bruine Buck


J. Weyn
Openklasse
1 Uitmuntend CAC
2 Uitmuntend
3 Zeer Goed

Allure de Bruine Buck
Guinevere Black z Kovarny
Hasta Of Foxie’s Farm

T. Roozen
Goyvaerts-Buytaert
G. de Block
Openklasse
1 Uitmuntend CAC CACIB BOB

Dille Wichtje Duvel Tjamme's End

P.P. Colijn & G. v.d. Walle
Kampioensklasse
1 Uitmuntend

Farrah van ’t Sparrebos

Goyvaerts-Buytaert
Mechelaar Reuen
Tussenklasse
1 Zeer Goed


IJaro van de Vaardekenshoeve


D. van Leugenhagen
Openklasse
1 Uitmuntend CAC

Hero Sweet Vulcan

A. Renders
Puppieklasse
1 Veelbelovend

Bjo van de Vaardekenshoeve

L. Cornu
Mechelaar Teven
Jeugdklasse
1 Uitmuntend beste jeugd


Ivana Of Primrose Garden


S. Vranckaert
Tussenklasse
1 Zeer Goed

Iris van de Vaardekenshoeve

S. van Hamme
Kampioensklasse
1 Uitmuntend CAC BOB

Beauty van Bouwelhei

L . van Rooy