voor alle Belgische Herder liefhebbers

27-11-2011 Winner Amsterdam

keurmeester dhr. Nilsson (Zweden)
Groenendaelers reuen
jeugdklasse
1 U JW'11
2 ZG


Luca de Bruine Buck
Eminez II Vero Bene Amico

Eig:
J. Van Boxtelj
M. Vernooij
tussenklasse
1ZG

Mistic Creole v. Lana's Hof

R. Spoormakers & J. Scheepers
openklasse
1U
2U

Quick Gio of Dark Brightness
Fandy de Bruine Buck

C. V. Mil-v. Buuren
M. Roozen

kampioensklasse
1U CAC CACIB BOB W'11
2U RCAC RCACIB
3U
4U


Dandy de Bruine Buck
Revloch Zidane
Krazy Mr.Mambo of Dark Brightness Zoran di Casa Bellegarde

J.v.d. Riet
P. & J. Lawless
I. Wunnink
A. Ferranti
Groenendaeler teven
jeugdklasse
1U JW'11
2U


Yukki Deabei
Lima de Bruine Buck


J. & F. Stokla-Bakker
R. & T. Roozen-Stokla
tussenklasse
1ZG

Honney-Creole van Lana's Hof

S. Van Haneghem
openklasse
1U
2ZG

Avalon de Bruine
Obsession from Black Velvet's Home

J. Meulenbroeks
C. Verhoeven
kampioensklasse
1U CAC CACIB BOB W'11
2U RCAC RCACIB

Revloch Bewitched Original Gaia of Dark Brightness

P. & J. Lawless
A. Gelauf & S. Vemeulen
Laekense reuen
jeugdklasse
1U CAC JW'11 W'11
2ZG


Cyrus Joli de Feja
Shepherds Dogmate Kipling-Flynn


E.Vis & H. Knol
R. Huismans
Laekense teven
tussenklasse
1U RCAC RCACIB

 

Jente of Tora's Dynasty

 

M. Noppen-Reniers

openklasse
1U CAC CACIB BOB W'11
2ZG
3ZG
4ZG

Shepherds Dogmate Bugatti Veyron Guusje Ghitte Tjamme's End Shepherds Dogmate Pagani Zonda van Silkeborg's Arlette

J. Hermans-Janssen
P. Colijn
J. & P. Hermans-Janssen
G. Atema-v.d. Handel
kampioensklasse
1U

Longfields Nueva Esperanza Nozem

S. De Lange-v.d. Velde
Mechelaar reuen
tussenklasse
1U CAC CACIB BOB W'11


Joe v.d. Vaardekenshoeve


S. v. Hamme
openklasse
1ZG
2ZG

Jago v.d. Vaardekenshoeve
Iljo v.d. Vaardekenshoeve

S. v. Hamme
L. Cornu
kampioensklasse
1U RCAC RCACIB

Casyka's Ivan


Y. Lucassen

Mechelaar teven
puppyklasse
B


Jolie de la Belle Pitou


P. & J. Lawless & T. Holmes
jeugdklasse
1ZG

Penny v. Valesca's Home

J. de Keijzer
openklasse
1U CAC CACIB W'11
2U

Icha v.'t Baracygio Hof
Alcosetha's Farida

M. Noppen-Reniers
E. Groothuizen & J. Schuurs
kampioensklasse
1U RCAC RCACIB

Casyka's Incredible Bitch

E. Stammis
keurmeester dhr. Wilberg (Noorwegen)
Tervueren reuen
jeugdklasse
1U JW'11
2U
3ZG
4ZG


Flash Tjinta from Faya's Home Fantom Tjinta from Faya's Home Falco Tjinta from Faya's Home
Jairo v.h. Guitpad


R. & P. van Deenen
K. Smit-v. Loon
C. & D. Welvaarts
J. & A. v.d. Berg
tussenklasse
1U
2U
3U

Jiovanni di Scottatura
Fantome du Bois du Tot
Corsini Touraine

B. Wouters
R. Bevers
J. & B. Mulders
openklasse
1U RCAC RCACIB
2U
3U
4U
ZG
G

Name of the Game v.d. Lamar
Perfect Mission of Dark Brightness Fender the Mystic Angel
Chiara Ananda Parlous Spike
Chiara Ananda Radyan
Blue Dodge Nitro van Moned

W. Tankink
A. Gelauf-Labee
W .&.E. Verbakel
J. Den Hartog
C. Westphal & J. Hermes
L. Peeters
kampioensklasse
1U CAC CACIB BOB W'11
2U
3U
4U
U

Fledder di Scottatura
Eye Catcher the Mystic Angel
Diëgo de la Prairie de la Sommerau Casyka's Genderow
Chevy Tjinta from Faya's Home

J. & B. Mulders
W. & E. Verbakel
D. & I. Vanpottalsberghe
E. Stammis & M. v.d. Linden
C. Hoolmans
Tervueren teven
puppieklasse
1VB beste pup


Casyka's Oasis


K. Stammis & M. Blankevoort
jeugdklasse
1U CAC JW'11
2U
3U
4U
U
ZG
G

Sade van Nikaron
Gentle the Mystic Angel
Luavjan's Feline
Nanouck Fenya la Tervura
Eldiva Razou v.'t Groenveld
Kiara di Scottatura
Fay Tjinta from Faya's Home

A. v.d Brand
C. & T. Schraven
D. & I. Vanpottalsberghe
A. Althuizen & L. v.d Broek
L. Peeters
P. & J. Hoekstra
F. &. I. de Reuver
openklasse
1U RCACIB
2U
3U

Esprit du Bois du Tot
Hyta di Scottatura
Chiara Ananda Riska

R. Bevers
J. van Gisbergen
F. De Kloet
kampioensklasse
1U RCAC CACIB

Droef du Bois du Tot

E. Stammis
veteranenklasse
1U VW'11

Toska v.h. Limburgs Schoon

J. Vergoossen