voor alle Belgische Herder liefhebbers

05-02-2011 Tentoonstellingsuitslagen Eindhoven


Keurmeester: Dhr. P.Jentgen (Lux)
Groenendaeler Reuen
puppieklasse
1 VB


Jago de Sincfal


V. v.d. Beken
jeugdklasse
1U RCAC
2U

Odin Creole van Lana's Hof
Lambiek du Pacage Vert

G. Fokkens
L. en W. Steenbakkers
openklasse
1U CAC CACIB
2U RCACIB

Kay
Item Marajuyo

J. v. Boxtel
W. en M. Hogenhout
Groenendaeler Teven openklasse
1U CAC CACIB
2U RCAC RCACIB


Nala Yanu du Bois Campine
Original Yazoo of Dark Brightness


A. kuijlaars
A. Gelauf
Laekense Teven
tussenklasse
1UCAC CACIB BOB
2U RCAC RCACIB


Sheperds Dogmate Spijker
Longfields Genesis


J. en H. Jongen
S. de Lange-v.d. Velde
Mechelaar Reuen
jeugdklasse
1U CAC BOB


Joe v.d. Vaardekenshoeve


S. v. Hamme
openklasse
1U RCAC CACIB

Hero Sweet Vulcan

A. Renders
Mechelaar Teven jeugdklasse
1U CAC


Hikari de la Belle Pitou


J. en J. Stalmans
tussenklasse
1ZG

Larca v.h. Groot Wezenland

J. Renders
openklasse
1U RCAC CACIB
2ZG

Ghaliya de la Belle Pitou
Bahrani des Ilis Fidji

M. Hendriks
N. Figoureux
Tervueren Reuen
puppieklasse
1VB


Eljero Razou van 't Groenveld


P. Langelaan
jeugdklasse
1U beste jeugdreu
2U
3U
4U

Aaron of Sunshinegarden
Gigi du Domaine de la Sure
Jayson di Scottatura
Jarco van 't Herent

A. Gelauf, T. Hendriks
D. Schauls
P. Olieman, N. Meulenbelt
A. Kuijlaars
tussenklasse
1U

Fender the Mystic Angel

E. en R. Verbakel
openklasse
1U CAC CACIB BOB
2U RCACIB
3U
4U
U
U
U

Diëgo de la Prairie de la Sommerau
Perfect Mission of Dark Brightness
Eye Cather the Mystic Angel
Forest van Moned
Fausto van 't Herent
Hayko v.d. Pillendijk
Blue Dodge Nitro van Moned

D. en I. Vanpottalsberghe
A. Labee
E. en R. Verbakel
A. Tempelaars
A. Kuijlaars
J. Gielens en B. Peremans
L. Peeters
veteranenklasse
1U beste veteraan

Amigo of the Home Port

D. en I. Vanpottalsberghe
Tervueren Teven
puppieklasse
1VB beste puppie 2-de erering
2VB
3VB


J'Adore di Scottatura
Nanouk Fenna la Tervura
El Diva van 't Groenveld


P. & J. Rietkerk
A. Althuizen en L. v.d. Broek L. Peeters en R. Huibers
jeugdklasse
1U RCAC
2U
3U
4U
U

Oda Jessie van de Ollandsewerf
Geraya von der Fieldstiege
Speedy Overdose of Dark Brightness
Jules di Scottatura
Juna

J. en H. v.d. Zanden
J. v.d. Linden
A. Gelauf en T. de Vries
D. Leeuw en E. Deen
B. Smolders
openklasse
1U CAC CACIB
2U
3U
4U
U

Esprit du Bois du Tôt
Kishi Emiko la Tervura
Tziganes Allora Bella e Inpossible
Fiona di Scottatura
Anna Belle Danseur de la Riviére

R. Bevers
A. Althuizen
D. Schuurhuis
P. Olieman
E. v. Anrooij