voor alle Belgische Herder liefhebbers

06-03-2011 Martinidogshow Groningen

Keurmeester: mevr. B. Harlem

Groenendaeler Reuen
tussenklasse
1 U


Free Hogan of Irresistible Black


G. en G. Meerholz
openklasse
1U CAC CACIB BOB
2U RCACIB
3U
4U

Visar v.'t Guitpad
Floyd v.'t Roemah Andjing
Item Marajuyo
Giono de Bruine Buck

G. en J. de Leeuw-Bregman S. Kruizinga-Troff
W. en M. Hogenhout
E. Draaisma en S. Slotegraaf
Groenendaeler Teven
jeugdklasse
1U CAC
2U
3ZG


Honny van Lana's Hof
Julie de Bruine Buck
Xantha v.'t Guitpad


S.v. Haneghem
J. Lammerts
W. Grosman en I. Kamis
openklasse
1U RCAC CACIB
2U

Roetie de Bruine Buck
Anouk Creole van Lana's Hof

E. v. Deudekom-Peters
A. en J. v.d. Broek
Laekense Reuen
openklasse
1UCAC CACIB 


Premium Duvel fan 'e Rispinge


M. Jongenelen
Laekense Teven
tussenklasse
1U RCAC RCACIB


Longfields Genesis



S. de Lange-v.d. Velde

openklasse
1U CAC CACIB BOB
2ZG

Opera Var Letsager
Polleke fan e' Rispinge

J. en M. Busser-Grobee
G. Atema-v.d. Handel

Mechelaar Reuen
puppieklasse
1WB



Cykodog Zen Zpades


C. v.d. Kamp
openklasse
1U CAC CACIB
2U RCAC RCACIB

Gigi Simple Divine
Casyka's Ivan

H. de Jong
Y. Lucassen
Mechelaar Teven
tussenklasse
1U RCAC RCACIB


Alcosetha's Faya Indy


J.v. Diest en A. Adams
openklasse
1U CAC CACIB BOB
2G

Casyka's Incredible Bitch
Gina Vuchschoot

E. Stammis
C. v.d. Kamp
Tervueren Reuen
puppieklasse
1VB


Enor Femto Vitess van 't Groenveld


J. en S. Stomphorst-Bakker
jeugdklasse
1U beste jeugdreu

Jayson di Scottatura

P. Olieman, N. Meulenbelt
tussenklasse
1U RCAC RCACIB
2U
3ZG

If de la Tyvell
Inter de la Tyvell
Fender the Mystic Angel

M. Hemelaar en I. Meulenaar
E. Buikema
E. en R. Verbakel
openklasse
1U CAC CACIB
2U
3U
4U
ZG

Cäsarborg's Foxy Johnnie
Eye Cather the Mystic Angel
Gwydion v.d. Hoge Laer
Tyboki's Junior Hope
Igor v.'t Guitpad

R. Bevers
E. en R. Verbakel
M. Delsink- v. Dalen
C. v. Dijk
W. Vaartjes
veteranenklasse
1ZG

Smika v. Sprangerhof

E. Stammis
Tervueren Teven
puppieklasse
1VB beste puppie
2VB
3VB


Elf v. Moned
Joly v.'t Guitpad
Jinah v.'t Guitpad


M. Blankevoort
J. en M. Poutsma-Vermeulen
H. Vermeulen
jeugdklasse
1U jeugdCAC
2ZG

J'adore di Scottatura
Jolie di Scottatura

P. en J. Rietkerk
N. Bos
openklasse
1U RCAC RCACIB
2U
3U
4U

Casyka's Gypsy Ho
Fiona di Scottatura
Zaza v. Moned
Helisha v.'t Guitpad

E. Stammis
P. Olieman
M.Blankevoort
C. en J. Piëst
veteranenklasse
1U CAC BOB
Nova Mojo v. Moned M. Blankevoort