voor alle Belgische Herder liefhebbers

28-08-2011 int. show Rotterdam

keurmeester dhr. Niksa Lemo (Kroatië)
Groenendaelers reuen
jeugdklasse
1 ZG
2 ZG


Victor Eninez II Vero Bene Amico   Odin Creole van Lana’s Hof


M.C. Vernooij
G. Fokkens
openklasse
1 U CAC CACIB
2 U

Quick Gio of Dark Brightness
Lobo de Bruine Buck

C.M. v Mill-v. Buuren
P. Hendriks
kampioensklasse
1 U RCAC RCACIB

Zoran di Casa Bellegarde

A.G. Ferranti
Groenendaeler teven
jeugdklasse
1 U


Lima de Bruine Buck


R. Roozen-Stokla
openklasse
1 U CAC CACIB BOB
2 ZG
3 ZG
4ZG

Zeina du Batôn Tiroir
Liquid   Marajuyo
Devlin Marajuyo
Fergi of Irresistible Black

J. Stokla-Bakker.&.F.J.L. Stokla M.&.R. Hogenhout
A.C. Visser
T. De Vos
kampioensklasse
1 U RCAC RCACIB

Original Gaja of Brightness

A. Gelauf.&.S. Vermeulen
Laekense teven
openklasse
1 U RCAC RCACIB
2 ZG

LongFields Genesis
Polleke Fan’e Rispinge

S. De Lange-v.d Velde
G. Atema- v.d Handel
kampioensklasse
1 U CAC CACIB BOB

J’adore Joli de Feja

J. Vis
Mechelaar reuen
openklasse
1 U CAC CACIB BOB


Flash v. Valesca’s Home


G. Souverijn
Mechelaar teven
openklasse
1 ZG


Alcosetha’s Farida


E. Groothuizen.&.J. Schuurs
Tervueren reuen
jeugdklasse
1 U
2 U


Aaron of Sunshinegarden
Fantom Tjinta from Faya’s Home


T.W. Hendriks.&.A. Gelauf
K.J. Smit-v. Loon
tussenklasse
1 U
J
ayson di Scottatura

N.&.T.P. Meulenbelt.&.P. Olieman
openklasse
1 U CAC CACIB
2 U RCAC RCACIB
3 U
4 U
U
U

Chevy Tjinta from Faya’s Home
Errando Bonishya la Tervura
Quantas v. Nikaron
Perfect Mission of Dark Brightness
Eye Catcher the Mystic Ange
Diëgo Yoël v. Rooverehof

C. Hoolmans
R. v. Rijn
L. Wenting
A. Gelaug-Labee
W.A.R.&.E.J.A.L. Verbakel
Y. Vlaardingerbroek
Tervueren teven
puppieklasse
1 VB beste puppie


Kiara di Scottatura


P.G.&.J. Hoekstra
jeugdklasse
1 U
2 ZG
3 ZG
G

J’adore di Scottatura
Fay Tjinta from Faya’s Home
Nanouck Fenya la Tervura
JonaCara di Scottatura

P.&.J. Rietkerk
F.&.I. de Reuver
A. Althuizen-Hollem.&.L. v.d Broek C. Vorstenbosch
tussenklasse
1 U

Rusen v. Nikaron

L. Wenting
openklasse
1 U RCAC RCACIB
2 U

Kishi Emiko la Tervura
Fiona   di Scottatura

A. Althuizen-Hollem
P. Olieman
kampioensklasse
1 U CAC CACIB BOB

Bohemian Rapsody of Pure Passion

S. Ravalico