voor alle Belgische Herder liefhebbers

02-02-2013 int.show Eindhoven

Keurmeester mevr. M. Vermeire Eigenaar
Groenendaeler Reuen    
Jeugdklasse    
1 U Beste Jeugd Pavlov de Bruine Buck S. Bosch
Tussenklasse    
1 ZG Yazir Marajuyo P.A.M. Spikmans
Open klasse    
1 U CAC/CACIB Xanova Wolk Walker J. Straeter
2 U RCACIB Luca de Bruine Buck J.J.T.M. Van Boxtel
3 ZG Munchanga's Dexx M. van der Zalm
G Doerak v.'t Murselt R. Kroppen

Veteranenklasse

   
1 U RCAC Quinto-Rival de Bruine Buck J. en E. van Tiem
Groenendaeler Teven    
Baby klasse    
1 VB Xolid Juara of Dark Brightness R. Kroppen
Jeugdklasse    
1 U Beste Jeugd Xanova Aregund E.J. Strobl-Leuven
2 ZG It's Magic of Irresistible Black A.C. Visser
Tussenklasse    
1 U Morgana de Bruine Buck J. Stokla-Bakker & F.L.J. Stokla
Open klasse    
1 U RCAC RCACIB Xanova Mist Maiden B. & T. Robinson & Goode
2 U Munchanga's Dazzle S. Lissaur
Kampioensklasse    
1 U CAC CACIB BOB Revloch Bewitched J. Lawless
Laekense Reuen    
Open klasse    
1 U CAC CACIB Longfields Milow H. Streicher
Laekense Teven    
Jeugdklasse    
1 U CAC CACIB BOB Wendelien fané Rispringe H. Streicher
2 U Willemijn Fan'E Rispinge Maarten Boutkan
Kampioensklasse    
1 U RCAC RCACIB Jente of Tora's Dynasty M. & W. Noppen-Reniers
Mechelse Teven  
Jeugdklasse    
1 U CAC BOB Lyan van 't Baracygio Hof M. & W. Noppen-Reniers
Tervuerense Reuen  
Puppyklasse    
1 VB Quint Fenya la Tervura L.G.D. v.d. Broek
Jeugdklasse    
1 U Beste Jeugd Kaz di Scottatura J.G.M. Van Mol
2 U Thierry van Nikaron N.Visch
3 U Harley Britt from Faya's Home C.M. & B. Hoolmans
4 U Kwando von der Feldstiege V. + A. Heyer
ZG Arhuscko of Axewood Home R. & C.G. Driest
Tussenklasse    
1 U RCAC RCACIB Hogar Yazou v/h Groenveld A.F.J. Bodar
2 U Kuruk the Red Dragon G. Lefébure
Open klasse    
1 U CAC CACIB Falco Tjinta from Faya's Home C.A. Welvaarts
2 U Diëgo de la Prairie de la Sommerau D. & I. Vanpottalsberghe-Goffin
3 U Muchanga's Hurricane M.K. Bugel & D.W.M.P.J. Welvaarts
4 ZG Hunter Rita Preckel-Höller
Kampioensklasse    
1 U Luavjan's funky Gallo D. & I. Vanpottalsberghe-Goffin
Tervuerense Teven    
Jeugdklasse    
1 U Beste Jeugd Florence v.d. Lamar J.J.M. Dubach + S. & Sandra Dubach
2 U Kelbie Esprit van 't Groenveld R. Bevers
3 U Reggy van de Ollandse Werf M.H.E. Van der Zanden-van Rooij
Tussenklasse    
1 U CAC CACIB BOB Kenia the Red Dragon G. en A. de Haas-van Otten
Open klasse    
1 U Toko Deabei B. Steltenpool
2 U Kumiko Emiko la Tervura A.F.J. Althuizen-Hollem
Kampioensklasse    
1 URCAC RCACIB Grimmendans Hamika D. & I. Vanpottalsberghe-Goffin
2 U Fenya Prestige La Tervura A.F.J. Althuizen-Hollem & L.G.D. Van den Broek