voor alle Belgische Herder liefhebbers

03-03-2013 Martinidogshow Groningen

Keurmeester mevrouw J. Macandie Eigenaar
Groenendaeler Reuen    
Puppyklasse    
1 VB Beste pup Harley-D. de la Douce Plaine S.J. Van Haneghem
2 VB Zorgan v. 't Guitpad B.G. Hijink
Jeugdklasse    
1 U Pavlov de Bruine Buck S. Bosch
2 U Ithos of Irresistible Black J. Stomphorst
Tussenklasse    
1 U Unique Secret of Dark Brightness M. Buivenga
2 ZG Diesel A. Bruining
Open klasse    
1 U RCAC CACIB Daring Devil av Vikholmen M. Blankevoort
Kampioensklasse    
1 U RCACIB Xanova Wolf Walker J. Streater
Veteranenklasse    
1 U CAC Beste Veteraan Quinto-Rival de Bruine Buck Jos en Esther van Tiem
Groenendaeler Teven    
Jeugdklasse    
1 U It's Jaedi of Irresistible Black G. Meerholz
Tussenklasse    
1 U CAC CACIB BOB Nepal de Bruine Buck D. & M. Spruyt-Vermeire
Open klasse    
1 U RCAC RCACIB Xantha v. 't Guitpad W. Grosman
2 U Honney-Créole van Lana's Hof S.J. Van Haneghem
Laekense Reuen  
Jeugdklasse    
1 ZG Itze Iggo Tjamme's End P.P. Colijn
Laekense Teven  
Jeugdklasse    
1 ZG Willemijn Fan'e Rispinge M.S.M. Rauwerda
2 ZG Inte Igna Tjamme's End P.P. Colijn
Tussenklasse    
1 U CAC CACIB BOB Sioux M. Blankevoort
Mechelse Reuen  
Tussenklasse    
1 U CAC CACIB Casyka's Phoenix S. Lucassen
Open klasse    
1 U RCAC CACIB Alcosetha's Fargonaute R. Pascha
Mechelse Teven    
Jeugdklasse    
Goed Gwen van de Meulenbarg C. Jansen-Noordijk
Tussenklasse    
1 U CAC CACIB BOB Casyka's Priceless E.A. Stammis
2 U RCAC RCACIB Evita of the Beautiful Black One R. Pascha
Tervuerense Reuen  
Babyklasse    
1 VB Beste baby Paint M. Blankevoort
Puppyklasse    
1 VB Beste pup Casyka's Razor E.A. Stammis
Jeugdklasse    
1 U Harley Brit from Faya's Home C. Hoolmans
2 U Winjammer Fool Proof M. Blankevoort
3 U Very Impressive of Dark Brightness S. Nijsten-v.d. Mijle
Open klasse    
1 U RCAC RCACIB Falco Tjinta From Faya's Home D.W.M.P.J. Welvaarts
2 U Jareck de Bruine Buck S. Slotegraaf
3 U Jayson di Scottatura P. Olieman
4 U Corsini Touraine J. Mulders-Boers
U Igor v. 't Guitpad W. Vaartjes
Gebruikshondenklasse    
1 U CAC CACIB BOB Grimmendans Iroquoi D. & M. Spruyt-Vermeire
Terveurense Teven    
Jeugdklasse    
1 U Namiëlo's Elegance Red P. Olieman
2 U Ivy Tjinta from Faya's Home F.W.J. de Reuver
3 U Hope the Mystic Angel G. v. Zwol-Hoekstra
Tussenklasse    
1 U CAC CACIB Casyka's Oh My God E.A. Stammis
Open klasse    
1 U Casyka's Kanna E.A. Stammis
2 U Fiona di Scottatura P. Olieman
3 ZG Florence Fedah de la Jetée G. v.h. Meer
4 ZG Yacintha Yakhari of Axewood Home L.P.E. Bijlhout
Veteranenklasse    
1 U RCAC Nova Mojo v. Moned M. Blankevoort