voor alle Belgische Herder liefhebbers

15-12-2013 Winnershow Amsterdam

Keurmeester mevr. N. Skalin-Nekroslene Eigenaar
Groenendaeler Reuen    
Jeugdklasse    
1 U Van Gogh de Bruine Buck J. Stokla-Bakker en F.L.J. Stokla
2 ZG Troy de Bruine Buck B.A. Elsema
Tussenklasse    
1 U RCAC/RCACIB Jesse James of the First Triangle D. Pigge-Pluimers
2 ZG Uran van Lana's Hof J.A.W.M. Van Neerven en C. van Neerven
Kampioensklasse    
1 U CAC/CACIB BOB Fandy de Bruine Buck M.A.W.F. Roozen
2 U Quick Gio of Dark Brightness C.M. Van Mil-van Buuren
Groenendaeler Teven    
Jeugdklasse    
1 U My Black Favorite Channa MA.M.G.I. Kurcsics
2 U Ps I Love You av Ostretunet J.S. Nordanger
3 U Wow So Originel of Dark Brightness A.M.T. Gelauf en S. Vermeulen
Mechelse Reuen    
Jeugdklasse    
1 U Alcosethas Ike A. Dronkers en S. Dronkers-Provoost
Open klasse    
1 U CAC/CACIB Alcosetha's Fargonaute R. Passcha en M. Suring
2 U Casyka's Phoenix S. Lucassen en S. Vredendaal
Kampioensklasse    
1 U RCAC/RCACIB Casyka's Ivan Y. Lucassen
Mechelse Teven    
Jeugdklasse    
1 U Alcosetha's Ivy I. Pascha
2 ZG Alcosetha's Ilanora S.P.J. ter Wal en A.T. Ter Wal
3 ZG Astra Sunny Bohemia M. Hartendorp
Kampioensklasse    
1 U CAC/CACIB BOB Alcosetha's Gabriella J.W. Van Diest en A. Adams
2 U RCAC/RCACIB Alcosetha's Farida E. Groothuizen en J.M.M. Schuurs
Veteranenklasse    
1 U Alcosetha's Cheyenne J.W. Van Diest en A. Adams
Laekense Reuen    
Tussenklasse    
1 U RCAC/RCACIB Itze Iggo Tjamme's End P.P. Colijn
Open klasse    
G Hessel Huno Hector Tjamme's End A.M.J. Dord
Kampioensklasse    
1 U CAC/CACIB Cyrus Joli de Feja J. Vis en H. Knol
Laekense Teven    
Tussenklasse    
1 U RCAC/RCACIB Wieneke Fan 'e Rispinge J. Vis en H. Knol
Kampioensklasse    
1 U CAC/CACIB BOB Sheperds Dogmate Bugatti Veyron J.T.I. Hermans-Janssen en P.J. Hermans
Tervuerense Reuen  
Puppyklasse    
1 VB Ursus van Nikaron L.H.M. Wenting-Winters
Jeugdklasse    
1 ZG Shivar vd Ollandse Werf A.M.W. Groenen-v. Cranenbroek
2 ZG Hautesse All Or Nothing L.M. Peeters en W.M. Huibers
Tussenklasse    
1 U Topaz van Nikaron T.M.M. Coolen en A.M.M. v.d. Wijst
2 ZG Namiëlo's Shamrock P. Barnevelde-van Leeuwen
Open klasse    
1 U Hogar Yazou v.t. Groenveld A.F.J.Bodat en R.J.M.A. Bevers
2 ZG Falco Tjinta from Faya's Home C.A. Welvaarts en D. Welvaarts
3 ZG Jarco van “t Hof Naddan G. Bussenlers
Kampioensklasse    
1 U CAC/CACIB BOB Flash Tjinta from Faya's Home R. Deenen en P. van Deenen-Verhoef
2 U RCAC/RCACIB Perfect Mission of Dark Brightness A. Gelauf-Labee
3 ZG Jiovanni di Scottatura B.W.M. Wouters
Terveurense Teven    
Jeugdklasse    
1 ZG Esmé Danseur de la Rivière E. van Anrooij
2 ZG Hautesse All You Can Dream Of L.M. Peeters en W.M. Huibers
Open klasse    
1 U CAC/CACIB Kiara di Scottatura P.G. Hoekstra en J. Hoekstra
2 U RCAC/RCACIB Unique Tease of Dark Brightness A.M.T. Gelauf en S. Vermeulen
3 ZG Eldiva Razou van 't Groenveld L.M. Peeters en W.M. Huibers