voor alle Belgische Herder liefhebbers

14-12-2014 Winner Amsterdam uitslagen

Keurmeester Tervuerense en Mechelse Dagmar Klein Eigenaar
Keurmeester Groenendaelers en Laekense Hanne Laine Jensen
Groenendaeler Reuen
Jeugdklasse
1 U JW '14 Ygrec de Bruine Buck M.H. Delsink
Tussenklasse
1 U Volt de la Ferme Farouche S. Erkert
Open klasse
1 U RCAC/RCACIB Van Gogh de Bruine Buck J. Stokla-Bakker en F.L.J. Stokla
Kampioensklasse
1 U CAC/CACIB BOB W '14 Revloch Figo P. Lawless en J. en K. Lawless
Groenendaeler Teven
Puppyklasse
1 VB Revloch Isabella M. Browne, E. Brophy, J. en K. Lawless
2 VB Ufita from Black Velvet's Home A.W.J.M. Boeren
Tussenklasse
1 ZG Muchanga's Esmee C. de Rouck en M. Bugel
Open klasse
1 U RCAC/RCACIB Katou v.d. Schagerwaard D. Pigge-Pluimers
2 U Nina du Pacage Vert M. Crediet
Kampioensklasse
1 U CAC/CACIB  W '14 Revloch X Factor P. Lawlessen en J. en K. Lawless
Laekense Reuen
Open klasse
1 U CAC/CACIB W '14 Kastaar van de Duvetorre M.F. Vercruysse
Laekense Teven
Jeugdklasse
1 U JW '14 Sheperds Dogmate Ambleve P.P. Colijn
Open klasse
1 U CAC/CACIB W '14 Flames of Passion da Casa Mont'Alves R. en H. Alves Monteiro
2 ZG Geena van de Duvetorre M.F. Vercruysse
Kampioensklasse
1 U RCAC/RCACIB Willemijn Fan'e Rispinge M.S.M. Rauwerda
Mechelse Reuen
Babyklasse
1 VB Khemyro's Allmighty Twix R.B. Bijer
Jeugdklasse
1 U RCAC JW '14 Master van de Vaardekenshoeve S. van Hamme
2 ZG Casyka's Toto E.A. Stammis
Tussenklasse
1 U CAC/CACIB W '14 Casyka's Scrum E.A. Stammis
2 U RCACIB Milan van de Vaardekenshoeve S. van Hamme en S. Redant
Mechelse Teven
Babyklasse
1 VB Khemyro's Angel Wings J.W. van Diest
2 VB Khemyro's Apprentice Klaasje L.M. Cabri-Kuijper
Jeugdklasse
1 U JW '14 Casyka's Troela E.A. Stammis
Tussenklasse
1 U CAC/CACIB W '14 Alcosetha's Ivy L. Pascha
Kampioensklasse
1 U RCAC/RCACIB Helga van de Vaardekenshoeve S. van Hamme
Tervuerense Reuen
Puppyklasse
1 VB Nyle van de Pillendijk
Jeugdklasse
1U JW '14 Wizard Razou de Conte de Fée A.M. Smolders en R.J.W. Smolders
2 U Jina Langu Ni Haiky E.C.M. Dumee
3 ZG Camino Nella Camisa Nero H. en P.J. den Boer
Tussenklasse
1 U Ursus van Nikaron L. Wenting-Winters
2 U Bcheetung C.D. Miedema
Open klasse
1 U RCAC/RCACIB Munchanga's Hurricane C. De Rouck
2 U Lex the Red Dragon K. Verbist en M. Tempels
3 U Umbra Phoenix de Conte de Fée D.Mettewie
4 U Jarco van 't Hof Naddan E. Busseniers
U Blue Dodge Nitro van Moned L. Peeters
ZG Kaz di Scottatura J.G.M. van Mol
ZG Thierry van Nikaron N. en H. Visch
ZG Shovar van de Ollandse Werf A.M.W. Groenen-van Cranendonk
Kampioensklasse
1 U CAC/CACIB BOB W '14 Falco Tjinta from Faya's Home C.A. Welvaarts
Tervuerense Teven
Jeugdklasse
1 U CAC JW '14 Whisper Razou de Conte de Fée A.M. Smolders en R.J.W. Smolders
2 U Gentle Rain v. 't Osscher Meer C.A.K. Schraven
3 ZG Yes Oh so Nice of Dark Brightness G.M. Labee
Tussenklasse
1 ZG Hautesse All You Can Dream of L.M. Peeters en R. Huibers
2 ZG Amazing Amice van Patou's Legend H. en J. Kuypers
Open klasse
1 U CAC/CACIB W '14 Creme de la Creme of Great Passion S. Ravalico
2 U RCACIB Unique Tease of Dark Brightness A.M.T. Gelauf
3 ZG Indy Djaipur v. 't Groenveld R. Bevers
4 ZG JonaCara di Scottatura C. Vorstenbosch