voor alle Belgische Herder liefhebbers

2017

Uitslagen KCM te Bemmel 28-5-2017

 

2017 KCM BIS

Foto gemaakt door Yannick Butez

Groenendaeler Reuen
keurmeester B. Roise
Babyklasse
1 VB Munchanga's Gandalf J.G. Venmans
2 VB Chiclas Wargas E. en K. Breukelman
Puppyklasse
1 VB Eternity's Noah P. de Houwer
2 VB Berend Benedict Terrad do Po F. Hofstra
Jeugdklasse
1 U Ferrari de Bruine Buck V. en A. Heyer
2 U Giant de Bruine Buck C.N. Damsma-van Brouwershaven
Tussenklasse
1 U Obine des Terres Bergeres P.E.M. Verschuren-van Boxtel
2 U Csalafinta Csahos Wyatt Earp Ildiko Koczkane
3 U Kantar Marajuyo E. Camus en V. de Rop
Open klasse
1 U Byron de Bruine Buck J. en E. Strik
2 U Temperamental Black Titanium W. van Munster en M. van Miltenburg
3 U Eternity's Kwando P. de Houwer
4 U Mart van de Schagerwaard J.A.W.N. en M. van Neerven
5 ZG Vigo de la Ferme Farouche M. van Oostveen
Gebruikshondenklasse
1 U L'Evangelist De La Terre Sauvage R. Csatone-Fehervari
2 U Pavarotti Eninez Il Vero Bene Amico H. Dekker en S. Bell
Fokkersklasse
1 U CAC Black Faithful Friend van de Lamar J.H.M. Quick en S. Dubach
Kampioensklasse
1 U RCAC Topaz de Bruine Buck A. Neervoort
2 U Rûne's Rapsody de Bruine Buck W. van Munster en M. van Miltenburg
3 U Eternity's Jerome P. de Houwer
4 U Luca de Bruine Buck J.J.T.M. van Boxtel
5 U Eiko Balpao E. Camus
Veteranenklasse
1 U Uran Brenner di Locaco F.G. Schuurmans
Groenendaeler Teven
keurmeester J. Vandenbemden
Babyklasse
1 VB Munchanga's Groovy M. van Sprang
Puppyklasse
1 VB Niavana Moon River at Toptune J. Fowler en K. Mancey
2 VB Casyka's Dawn E.A. Stammis
3 VB Viania Terre Sauvage A. Mulders
4 VB Rifka van Labayo H.G. Kloos
Jeugdklasse
1 U Gossip de Bruine Buck E.C. van Kempen
2 U Glamour Comme un Reve Noir A. Pálfalviné Vig
3 U Glorie de Bruine Buck D. Hoffmann
4 U Lenay Marajuyo W. Hogenhout
Tussenklasse
1 U Tesse-Lollipop Des Gardiens de Cocagne F. de Cloedt
Open klasse
1 U Moulin Rouge av Vikholmen R. Eliassen en L. Kristensen-Eliassen
2 U Ashley de Bruine Buck E. Balkema
3 U Revloch Funny Girl B. Steltenpool
4 U Fiery Mano Comme un Reve Noir A. Pálfalviné Vig
U Munchanga's Emy M.A.J. Weijden
U Nemisis Black z Kovárny J.H. Vossen
U Pannacotta de Chateau de Montmirail A. Mulders
Fokkersklasse
1 U Paris van Labayo B. Steltenpool
2 U Queen Mary von Lucy's Hof D. Hoffmann
Kampioensklasse
1 U CAC BOB BIS Nepal de Bruine Buck D., M. en L. Spruyt-Vermeire
2 U RCAC Breakpoint's Ulthra of Nike P. en K. Sandh
3 U Revloch Honey Trap S. en R. Kroppen
4 U Likka Likka Oases Pearl K.F. Frederiksen
Veteranenklasse
1 U Vega de Bruine Buck A.M.C. Roozen-Smetsers en E.C. van Kempen
2 U Xanova Mist Walker S. Dubach en J. Quick
Laekense Reuen
keurmeester B. Roise
Kampioensklasse
1 U CAC Cyrus Joli de Feja J. Vis en H. Knol
Laekense Teven
keurmeester B. Roise
Tussenklasse
1 U RCAC Génial Miracle Joli de Feja J. Vis
Veteranenklasse
1 U CAC BOB J'Adore Joli de Feja J. Vis
Mechelse Reuen
keurmeester J. Vandenbemden
Puppyklasse
1 VB Arrack's Home Zippo R.C. van den Heuvel
Open klasse
1 U CAC BOB Mr. Bad Guy du Hameau St Blaise C. Blaise
Kampioensklasse
1 U RCAC Jam Session dei Baci di Dama L. Egdal
2 U Noble Man Sweet Vulcan K. van Uffelen
Mechelse Teven
keurmeester J. Vandenbemden
Jeugdklasse
1 U RCAC Baila Will be there for you C. Jansen-Noordijk
Fokkersklasse
1 U CAC Casyka's Xaviera E.A. Stammis
Tervuerense Reuen
keurmeester S. Vermeylen
Puppyklasse
1 VB Tyboki's Najib S.J. Spek-Heijkoop
2 VB Tyboki's Nelson Madiba M.R.B. Winkelaar
Jeugdklasse
1 U Rebel J'Adore di Scottatura A.K.A. Hermans
2 U Grimmendans Pbaron P. en L. Adriaans
3 U Quin De Pedra Lume J. Mulders-Boers en B. Mulders
4 U Hexen House Hrisk A.H.J. Schreurs
5 ZG Blue Bay van den Hegakker E. de Pestele en C. De Kezel
Tussenklasse
1 U Bohdinyard of Axewood Home C.G. Douna en R. Driest
Open klasse
1 U RCAC Corsini Notorious J.M. Smith
2 U Pocatello J'adore di Scottatura E.G.M. Kalle en A.P. Kalle-Veenings
3 U Lithium van Moned I. de Vries
4 U Qastor it's me di Scottatura M. Beijer
5 U Nelson Its Me di Scottatura C.A.W.J. de Jong
6 U Phoenix J'adore di Scottatura P. Rietkerk
7 ZG Gismo Danseur de la Rivière D. de Leeuw en K. Klaver
8 ZG Fjuri Danseur de la Rivière D. de Leeuw en K. Klaver
Gebruikshondenklasse
1 U Ursus van Nikaron L.H.M. Wenting
Fokkersklasse
1 U Rodin van Moned M. Blankevoort
Kampioensklasse
1 U CAC BOB Grimmendans Nayko E. Wellecan
2 U Pasadena J'adore di Scottatura F. Tolhuis
3 U Kwando von der Feldstiege V. en A. Heyer
4 U Glimbi's El Ninô V. Ginger H. Pedersen
5 U Thierry van Nikaron N. Visch
Veteranenklasse
1 U Munchanga's Hurricane M. Bugel
2 U Hagar van de Pillendijk A. de Maayer en D. Oosterbos
Tervuerense Teven
keurmeester A. Mclaren
Babyklasse
1 VB Desert van Moned M. Blankevoort
Puppyklasse
1 VB Breakpoint's Xoxo of Umbra P. en K. Sandh
2 VB Soeway z Kovárny S. Ravalico
3 VB So Much Fun z Kovárny E. Wellecan en E. Provost
4 B Tyboki's Nena C. van Dijk
Jeugdklasse
1 U Up in Flames of Dark Brigthness A.C. Visser
2 U Roxanne van het Osscher Meer C. Schraven
3 U Kleo van de Lamar R.E.A.P. Verschuren
4 U Twisted Logic of Dark Brightness A. Gelauf
5 U Nikita van het Osscher Meer J.W. Töpfer-Zwaan
6 U Xana Nisha-Blue Ocean von Frankenthal A. Müller
7 U Pixie de Roanelle J. Dekeyser
8 U Perdita de Roanelle A. Mulders
Tussenklasse
1 U Casyka's Adele N. Figueras
2 U L'ira Loin Du Domaine De L'Avenir R. Brachotte
3 ZG Coconut Dream van den Hegakker A. Moelands
4 ZG Sensi DjaIpur van 't Groenveld J.E. Everts en K. Eizema
Open klasse
1 U CAC Jadis van de Hoge Laer S. Sinonin
2 U Seine van Moned N. Wisman-Burghart
3 U Glimbi's India V Chicka E. Breukelman
Fokkersklasse
1 U RCAC Casyka's Velvet E.A. Stammis
2 U Florence van de Lamar S. Dubach
3 U Tyboki's MaKalayee C. van Dijk
4 ZG La Digue des Oisons Nougat D. Oosterbos en Vandebuerie
Veteranenklasse
1 U Veline Bergerac de Hu C.N. Damsma-van Brouwershaven