voor alle Belgische Herder liefhebbers

2017

Uitslagen Winner 10-12-2017

nvbh logo trans

Keurmeester H. van den Berg
Groenendaeler Reuen
Jeugdklasse
1 U RCAC Giant de Bruine Buck C. Damsma-van Brouwershaven
Kampioensklasse
1 U CAC/CACIB BOB Blizard de Bruine Buck F.R. Coffa
Groenendaeler Teven
Jeugdklasse
1 U RCAC Gala de Bruine Buck S. Bosch
Tussenklasse
1 ZG Gossip de Bruine Buck E.C. van Kempen
Open klasse
1 ZG Paris van Labayo B. Steltenpool
Kampioensklasse
1 U CAC/CACIB Revloch Isabella M. en E. Brophy en P., J. en K. Lawless
Laekense Reuen
Puppyklasse
1 VB Quero Zen d'Eroudur J.T.I. Hermans-Janssen
Open klasse
1 ZG Epke fan 'e Rispinge G. Atema-van den Handel
Veteranenklasse
1 U CAC BOB Hoi Sil of the Border River J.T.I. Hermans-Janssen en P. Hermans
Mechelse Reuen
Open klasse
1 U CAC/CACIB BOB Alcosetha's Kamaz J.W. van Diest-Adams en A. Adams
Gebruikshondenklasse
1 U RCAC/RCACIB Kaaiman v.d. Vaardekenshoeve S. Redant
Kampioensklasse
1 ZG Gromit von der Bösen Nachbarschaft M. Friedlein-Albrecht
Mechelse Teven
Jeugdklasse
1 U CAC Quickly v.d. Vaardekenshoeve S. van Hamme
Tussenklasse
1 ZG Baila Will Be There For You C. Jansen-Noordijk
Open klasse
1 U RCAC/CACIB Alcosetha's Kelsey Sienna J.W. van Diest-Adams en A. Adams
Tervuerense Reuen
Jeugdklasse
1 ZG Tristan J'adore di Scottatura C. Pot
Open klasse
1 U CAC/CACIB BOB Nelson Its Me di Scottatura C.A.W.J. de Jongh
2 U Jina Langu Ni Ivayo K. Brökling
3 ZG Pocatello J'adore di Scottatura E.G.M. Kalle en A.P. Kalle-Veenings
4 ZG Patriot Vitris Bohemia Y. van Zanten-van Deutekom
Kampioensklasse
1 U RCAC/RCACIB Origi the Red Dragon JK. Verbist-Tempels
Veteranenklasse
1 ZG Blue Dodge Nitro van Moned L.M. Peeters
Tervuerense Teven
Babyklasse
1 VB Umbra Noa di Scottatura P. Rietkerk
Tussenklasse
1 U Pacha van 't Herent L. Kennes
2 ZG Hautesse Catch Me If You Can L.M. Peeters en R. Huibers
3 ZG Easy to Please of Dark Brightness A. Gelauf-Labee
4 ZG Nikita v.h. Osscher Meer J.W. Töpfer-Zwaan
Open klasse
1 ZG El Diva Razou van 't Groenveld L.M. Peeters en R. Huibers
Kampioensklasse
1 U CAC/CACIB Jina Langu Ni Ice C.E.G. Bloos
2 U RCAC/RCACIB Domburg Because I Can Lebeau S. Smith en L. Lester
3 U Pascha J'adore di Scottatura E. Breukelman
Veteranenklasse
1 U Geraya v.d. Feldstiege J. van der Linden