0 Comments

Uitslagen dogshow Maastricht 27-9-2020

Keurmeester F. Aertgeerts Eigenaar Groenendaeler Reuen Tussenklasse 1 U CAC/CACIB BOB O’Neill de Bruine Buck F. Coffa Groenendaeler Teven Tussenklasse 1 U CAC/CACIB Orchidee de Bruine Buck A.M.P.M. Roozen Mechelse Reuen Open Klasse 1 ZG Rex Sweet Vulcan E. Defrenne Mechelse Teven Jeugdklasse 1 CAC BOB She’s Mila Sweet Vulcan S. Gerritsen Tervuerense Reuen Tussenklasse […]

0 Comments

Uitslagen Dogshow Maastricht 26-9-2020

Keurmeester R. van Veen-Keur Eigenaar Mechelse Teven Jeugdklasse 1 CAC BOB  She’s Mila Sweet Vulcan S. Gerritsen Tervuerense Reuen Tussenklasse 1 U CAC/CACIB Still Loving Chewbacca Des Fauves Du Marais C. Pacary Kampioensklasse 1 U RCAC/RCACIB Lasko Du Clocher De Fee Melusine B. Depoilly 2 U Nash Des Fauves Du Marais C. Pacary Tervuerense Teven […]

0 Comments

Uitslagen KCM NVBH 6-9-2020

Groenendaeler Reuen keurmeester M.F. Varlet Jeugdklasse 1 U RCAC Outlaw de Bruine Buck A. Neervoort, mede eig. T. en R. Roozen 2 U Dizzle’s Choice I Have A Dream R. Thönissen, mede eig. B Thönissen Tussenklasse 1 U O’Neill de Bruine Buck F.R. Coffa Open klasse 1 U Blizard de Bruine Buck F.R. Coffa 2 […]

0 Comments

Uitslagen KCM BHCN 5 september 2020

Groenendaeler Reuen keurmeester M. Krug Jeugdklasse 1 U CAC BOB BIS Outlaw de Bruine Buck A. Neervoort, mede eig. T. en R. Roozen 2 U Thopy de l’Arc de Triomphe A.M. Roelofs en M. Crezee 3 ZG Krypton Astra Meun H. Ploegh en B. Smit Tussenklasse 1 U O’Neill de Bruine Buck F.R. Coffa Open […]

0 Comments

Uitslagen dogshow Venray 8-2-2020

Keurmeester S. Dubach Eigenaar Groenendaeler Reuen     Jeugdklasse     1 U Outlaw de Bruine Buck A. Neervoort Open klasse     1 U CAC/CACIB BOB Mart van de Schagerwaard M. van Neerven 2 U RCAC/RCACIB Xanova Ebony from Ivory G. Vlot-Hoogendoorn Groenendaeler Teven     Puppyklasse     1 VB Dizzle’s Choice Kisses […]

0 Comments

Uitslagen Kerst Winnershow 22-12-2019

Keurmeester D. Rutten Eigenaar     Groenendaeler Reuen     Jeugdklasse     1 U RCAC Maestro de Bruine Buck C. Wijnands Open klasse     1 U CAC/CACIB BOB Irvyn de Bruine Buck P. Leeman 2 U RCACIB Mart van de Schagerwaard M. van Neerven     Groenendaeler Teven     Open klasse   […]

0 Comments

Uitslagen Bleiswijk 3 november 2019

Keurmeester M. ten Cate Eigenaar Groenendaeler Teven Babyklasse 1 VB Chelsea Pride of the North D.F. Smit en I. Vroegop Laekense Reuen Puppyklasse 1 VB Rhino v.Moned M. Blankevoort Jeugdklasse 1 U RCAC Lambert de Philippe J.P. Bosman en N. v. Diermen Tussenklasse 1 U CAC/CACIB Red Bull d’Eroudur G. Taormina en K. Hubert Laekense […]

0 Comments

Uitslagen Bleiswijk 2 november 2019

Keurmeester Z. Blomqvist Eigenaar Groenendaeler Teven Tussenklasse 1 U CAC/CACIB BOB Kenya de Bruine Buck J.J. Masmeijer Tervuerense Reuen Babyklasse ntb Floyd H. Baltjes en C.M. Baltjes-Hollander Open klasse 1 U CAC/CACIB Tristan J’adore di Scottatura C. Pot 2 U RCAC/RCACIB Tarras J’adore di Scottatura R.M. Smeets en F. Tolhuis Terveurense Teven Puppyklasse 1 VB […]

0 Comments

Uitslagen Happening 2019

Keurmeester teven C. van Mil-van Buuren Keurmeester reuen R. Dijkhorst-Noij Groenendaeler Reuen 1 geplaatsten 3 – 6 maanden Dizzle’s Choice Watch Out D. Bran 6 – 9 maanden beste Groenendaeler puppy Father Figure Odb Aka Casey E. Smit 9 – 12 maanden Mystik de Bruine Buck J.A.P. Janssen Groenendaeler Teven 1 geplaatsten 3 – 6 […]

0 Comments

Uitslagen Dogshow Maastricht 29-9-2019

Keurmeester N. Timmermans-Kadenko Eigenaar Groenendaeler Reuen Jeugdklasse 1 U CAC BOB Maestro de Bruine Buck C. Wijnands Laekense Reuen Open klasse 1 U CAC / CACIB BOB Qero Zen d’Eroudur JTI Hermans-Janssen Mechelsese Reuen Puppyklasse 1 VB Svarun van het Dreiland B. Martinez Ilec Tervuerense Reuen Open klasse 1 U CAC / CACIB Nash des […]