Overzicht Kennels Tervuerense

from Faya’s Home
Tonnie en Fanny de Reuver
Zeis 3
5351 RZ Berghem
Telefoon: +31 412 40 28 37
E-mail: fromfayashome@hotmail.com
Webpagina: www.fromfayashome.nl
Kenneladvertentie op NVBH-site
van Nikaron
Lidy Wenting / Theo Coolen

Hanzestraat 14 / Boskantseweg 69
7006 RH Doetinchem /5492 VA St Oedenrode
Telefoon: +31 314 36 06 44 / +31 413 47 56 13
E-mail: lidy@nikaron.nl / theo@nikaron.nl
Webpagina: nikaron.nl
Kenneladvertentie op NVBH-site
from the House of Gale
Claire en Herman Blaauw

Wester Es 15
8426 BJ Appelscha
Telefoon: +31 6 34 67 03 48
E-mail: claireblaauw@fromthehouseofgale.nl
Webpagina: www.fromthehouseofgale.nl
Kenneladvertentie op NVBH-site
Munchanga
Mariëlle Bugel en Carl De Rouck

Bergerdensestraat 25A
6681LK Bemmel
Telefoon: +31 263 23 41 53 of +31 6 29 02 50 38
E-mail: info@munchanga.com
Webpagina: www.munchanga.com
Kenneladvertentie op NVBH-site
v. Labayo
Cor en Bernadien Steltenpool
De Veken 101
1716 KG Opmeer
Telefoon: +31 226 35 21 62
E-mail: c.steltenpool@wxs.nl
Webpagina: www.vanlabayo.com
Kenneladvertentie op NVBH-site
Van het Osscher Meer
Constance en Tony Schraven

Peellaan 23
5345 NA Oss
Telefoon: +31 412 85 05 04
E-mail: vanhetosschermeer@ziggo.nl
Webpagina: www.vanhetosschermeer.nl
Kenneladvertentie op NVBH-site
  Danseur de la Rivière
Erna van Anrooij

Janvansteenbergenstraat 4
5311 EA Gameren
E-mail: r.e.v.anrooy@online.nl
Webpagina: www.danseurdelariviere.nl
  de Bruine Buck
Tom Roozen

Spoordonkseweg 70a
5688 KE Oirschot
E-mail: roozen.tom@gmail.com
Webpagina: www.debruinebuck.com
  de Conte de Fée
Anne-Marie en Ruud Smolders

Dreefseweg 8
5171 VC Kaatsheuvel
E-mail: info@decontedefee.nl
Webpagina: www.decontedefee.nl
  Dizzle’s Choice
Ilse Kuiper

Klinkertstraat 29
6433PA Hoensbroek
E-mail: ilse@tornarsuk.nl
Webpagina: www.tornarsuk.nl
  Jina Langu Ni
Claudia Bloos
E-mail: info@jinalanguni.nl
Webpagina: www.jinalanguni.nl
  of Dark Brightness
Angèl Gelauf

Volkerak 8
8303 JE Emmeloord
E-mail: info@ofdarkbrightness.com
Webpagina: www.ofdarkbrightness.com
  V. Haika’s Huus
Claudette Piest – Van Wijngaarden

De Veldhuizen 12
9423 TD Hoogersmilde
E-mail: info@vanhaikashuus.nl
Webpagina: www.vanhaikashuus.nl
  V. ‘t Hovenzate
Gordon Kuiters

Noord 8
8424PG Elsloo
E-mail: gkuiters@gmail.com
Webpagina: www.van-t-hovenzate.nl